1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Повернення Погорелова у крісло мера дуже можливе, – джерело

25.11.2014 12:35 Чутки ВАЖЛИВО

Незабаром в Ужгороді може знову змінитися мер.

Незабаром в Ужгороді може знову змінитися мер.

Як повідомило «Голосу Карпат» джерело в Ужгородській міській раді, колишній голова міста Віктор Погорелов має всі шанси повернути собі крісло очільника обласного центру.

Відомо, що після свого відсторонення у лютому цього року, Віктор Погорелов подав позов до суду. Мовляв, у той час, коли депутати на сесії проголосували за висловлення йому недовіри, він перебував на лікарняному, а отже процедура зняття відбулася незаконно.

Позов Погорелова ще з травня розглядає суддя Ужгородського міськрайонного суду Алла Сарай, котру пов’язують з Віктором Балогою. Вона начебто навмисно затягувала розгляд справи, даючи час утвердитися на місці в.о. міського голови іншому ставленику Балоги – Вікторові Щадею.

Однак після того, як Щадея ті ж таки депутати зняли, Віктор Балога, подейкують, «відпустив» справу Погорелова, а отже її можуть розглянути швидко, і на користь колишнього мера. 

Нагадаємо, на початку листопада і Віктора Щадея неочікувано звільнили з посади. За це рішення проголосувало 35 присутніх у залі депутатів.