1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Щадея "злив" Балога - джерело

07.11.2014 12:19 Суспільство ОНОВЛЕНО

Депутати Ужгородської міської ради оголосили недовіру в.о. мера Віктору Щадею.

Депутати Ужгородської міської ради оголосили недовіру в.о. мера Віктору Щадею.

Як передає кореспондент Голосу Карпат, сьогодні на пленарному засіданні Ужгородської міської ради депутат Тарас Румянцев запропонував своїм колегам висловити недовіру в.о. голови Ужгородської міської ради Віктору Щадею та достроково припинити його повноваження.

Пропозиція неочікувано прозвучала після майже півгодинної перерви у роботі ради.

Депутати своїм рішенням внесли питання до порядку денного і наразі лічильна комісія розпочала підготовку до голосування.

Офіційно ініціював зняття екс-регіонал і екс-б'ютівець, колишній керівник Боздоського і Підзамкового парків Тарас Рум'янцев. У кулуарах же говорять, що Щадея "злив" ЄЦ, оскільки молодий мер "забагато грається в політику".

Зважаючи на те, що більшість колишніх членів фракції Партії регіонів в Ужгородській міській раді наразі прихильно ставляться до ініціатив Єдиного центру, цілком імовірно що Щадея таки знімуть.

- Щадей сказав оточенню напередодні, що буде пробувати йти на мера. Але не очікував такого розвитку, бо йому сказали, що "нічого не буде", - розповіло Голосу Карпат джерело в депутатському корпусі Ужгородської міськради.