1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Відомо, кого призначили першим заступником Мукачівської РДА

08.04.2021 16:19 Влада

Романа Тарабія призначили першим заступником голови Мукачівської районної державної адміністрації.

Романа Тарабія призначили першим заступником голови Мукачівської районної державної адміністрації.

Відповідне розпорядження 8 квітня 2021 року підписав голова Мукачівської РДА Едгар Токар.

Що про нього відомо

Тарабій Роман Васильович (1981 р.н.), у 2003 році закінчив Ужгородський державний університет за спеціальністю „Економіка підприємства”, магістр з економіки підприємства.

Понад 10 років працював на керівних посадах в банківській сфері. З червня 2019 року по грудень 2019 року – заступник начальника Центрального Мукачівського відділення Акціонерного товариства „Райффайзен Банк Аваль”.

З грудня 2019 по 06 квітня 2021 року — Голова Свалявської районної державної адміністрації. 6 квітня Володимир Зеленський звільнив Романа Тарабія. Відповідне розпорядження опубліковане на офіційному сайті президента.

Сам Роман Тарабій на своїй сторінці у Facebook написав про звільнення так: "У зв'язку із зміною адміністративно-територіального устрою Свалявський та Воловецький райони приєднано до Мукачівського та, відповідно, згідно процесу децентралізації відпала потреба у наявності таких адміністрацій".

Що декларує Роман Тарабій

Відповідно до поданої щорічної декларації, за 2020-й Роман Тарабій одержав майже 219 тисяч гривень заробітної плати, отриманої за основним місцем роботи (Свалявська РДА). Володіє декларант автомобілем Skoda 2006 року випуску. Готівкою перший заступник голови Мукачівської РДА тримає 16 тисяч доларів, 11 тисяч євро. Дружина декларанта, Тарабій Мирослава Володимирівна, з 2018 року володіє квартирою у Мукачеві, загальною площею 52,2 квадратних метри. Також дружина першого заступника голови Мукачівської РДА тримає готівкою 5 тисяч доларів та 3 тисячі євро.

Нагадаємо, Балога – протестуючим підприємцям Мукачева: "Не від мене це залежить, Ви не до тих апелюєте" (ФОТО, ВІДЕО)

Читайте на ГК:Балога – протестуючим підприємцям Мукачева: "Не від мене це залежить, Ви не до тих апелюєте" (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте на ГК:На протесті в центрі Мукачева звучать провокаційні пропозиції, а влада зібрання ігнорує (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте на ГК:На кордоні з Румунією припинили чергову спробу контрабанди (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...