1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Голова Закарпатської ОДА про ситуацію у "безголовій" Мукачівській районній раді

22.01.2021 08:16 Влада

Мукачівський район – це єдиний в Україні район, який станом на сьогодні не спромігся визначитися з керівництвом районної ради.

Мукачівський район – це єдиний в Україні район, який станом на сьогодні не спромігся визначитися з керівництвом районної ради.

Ситуацію із приводу коментував голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков. Про це інформує видання "Трибуна".

За словами Полоскова, політичні протистояння створюють реальну загрозу порушення сталої роботи системи соціального захисту, освіти, культури і охорони здоров’я в новосформованих територіальних громадах району.

З 01.02.2021 року розпочинається реєстрація для участі в ЗНО-2021 та підготовка замовлень на виготовлення документів про освіту для учнів 9-11 класів. Ці процеси фактично можуть бути зірвані. Окрім того, залишається невизначеним питання утримання закладів, виплата заробітних плат, перепризначення працівників, тощо.

Такий стан справ є неприпустимим для нашого краю, - відзначає Анатолій Полосков.

- Як голова області, не міг залишатися осторонь цієї критичної для громади ситуації, та задля консолідації позицій всіх фракції райради був вимушений втрутитися в процес. Внаслідок тривалих переговорів з представниками депутатського корпусу районної ради, були досягнуті попередні домовленості щодо скликання позачергової сесії Мукачівської районної ради, та погоджено наступний порядок денний:

1. Про передачу майна та установ у власність територіальних громад.

2. Про право підпису договорів на комунальні послуги.

3. Про початок реорганізації Свалявської та Воловецької районних рад.

4. Про оголошення перерви.

Оскільки порядок денний не містить жодних політичних і кадрових питань, голова ОДА закликає  депутатів та лідерів всіх сил, яких обрали до складу Мукачівської районної ради, відкинути політичні суперечності, прийти на сесію та прийняти рішення для виводу роботи системи соціального захисту, освіти, культури і охорони здоров’я району з колапсу.

Хочу подякувати депутатам за відповідальну позицію. Сподіваюсь на конструктив з боку всіх депутатів Мукачівської районної ради під час роботи завтрашньої сесії.”, - висловився очільник ОДА.

Нагадаємо,у Міносвіти роз’яснили, як працюватимуть школи і дитсадки після локдауну

Читайте на ГК:Мукачівська скрипалька стала призеркою міжнародного онлайн-конкурсу
Читайте на ГК:У Мукачеві будівельники скидали сміття на зелену зону
Читайте на ГК:Непоправна втрата у футбольній Мукачівщині - помер Віктор Шварц
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...