1. Новини Закарпаття
  2. >

У Міносвіти роз’яснили, як працюватимуть школи і дитсадки після локдауну

21.01.2021 23:22 Влада

Після січневого локдауну для закладів освіти діятимуть обмеження – проте додаткові обмеження, встановлені 8-24 січня, втрачають силу.

Після січневого локдауну для закладів освіти діятимуть обмеження – проте додаткові обмеження, встановлені 8-24 січня, втрачають силу.

Про це повідомило Міністерство освіти і науки у Facebook

Зокрема, на час карантину заборонено:

відвідувати заклади освіти здобувачами освіти групами з понад 20 осіб (крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти);

відвідувати заклади освіти здобувачами освіти, якщо на самоізоляції через контакт з хворим на COVID-19 перебуває понад 50% здобувачів освіти та персоналу;

проводити в закладах освіти масові заходи (вистави, свята, концерти) за участі дітей з більш ніж однієї групи/класу та за присутності глядачів (відвідувачів).

Особи, які прибувають в Україну для навчання у вишах з держави або є громадянами (підданими) держав із значним поширенням COVID-19, підлягають самоізоляції.

Самоізоляції також підлягають ті, хто прибуває з тимчасово окупованих територій. Ця норма не застосовується до осіб, щодо но яких немає підстав вважати, що вони контактували з хворим на COVID-19.

Читайте на ГК:Що відбулось на Закарпатті, Виноградівщині, Рахівщині, Перечинщині та Ужгороді 16 вересня
Читайте на ГК:Наказом Мінфіну оновлено порядок застосування РРО та ПРРО: відомі деталі новацій
Читайте на ГК:На Закарпатті оголосили штормове попередження ІІ рівня небезпечності
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...