1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Відомо, скільки коштів витратили на оплату праці чиновників Мукачівської громади у вересні-грудні 2020 року (ФОТО)

12.01.2021 08:43 0 Влада Автор: Голос Карпат
 

Майже 11 мільйонів гривень – в таку суму обійшлися Мукачівській міській громаді чиновники та решта співробітників виконкому, управлінь, відділів та секторів міської ради у вересні-грудні 2020 року.

Зарплати, премії, матдопомоги, відпускні та лікарняні - ГОЛОС КАРПАТ отримав відповідь на інформаційний запит стосовно виплат посадовцям та іншим працівникам Мукачівської міської ради. 

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, наша власкор у Мукачеві запитала у міського голови А. Балоги, на ім’я якого було подано запит, інформацію про заробітні плати, матеріальні допомоги та інші виплати для співробітників та службовців виконавчого комітету, управлінь, відділів та секторів Мукачівської міської ради за вересень-листопад 2020 року. Втім, вичерпної інформації про згадані виплати ми не отримали.

Єдине, що вдалося дізнатися із відповіді на відповідний інформаційний запит, – це те, що фонд заробітної плати за вказаний період склав понад 8 мільйонів гривень, а також загальні обсяги коштів громади у розрізі зарплат, відпускних, матдопомог та лікарняних помісячно. Відтак, зважаючи на специфіку сприйняття та трактування предмету запитуваної
інформації окремими чиновниками, наша власкор звернулася до міського голови повторно та з роз'ясненнями щодо того, яку саме інформацію має містити вичерпна відповідь на інформаційний запит.

Маємо зазначити, що на цей запит ми отримали задовільну відповідь, хоча, і неповну. Річ у тім, що окремі управління чітко виділили розміри премій у нарахуваннях для своїх працівників. Проте, у відомостях щодо заробітних плат у виконавчому комітеті Мукачівської міської ради ця інформація, попри те, що була запитана, - відсутня. 

Так, згідно з наданою інформацією, загалом на оплату праці та решту виплат для вищевказаних посадовців й інших співробітників у мукачівській громаді було витрачено 10 мільйонів 863 тис. 666 грн. та 11 копійок.Варто також зазначити, що окремі виплати покрито коштом ФФС.Водночас суми, які отримано на руки, дещо різняться із сумами нарахувань у зв’язку з утриманнями, що передбачені чинним законодавством України.

До уваги читачів ГОЛОСУ КАРПАТ публікуємо відомості про заробітні плати та ін. виплати для працівників виконавчого комітету за грудень 2020 року.

З рештою даних можна ознайомитись за ЦИМ ПОСИЛАННЯМ.

Нагадаємо, оприлюднено нові подробиці щодо знайденого тіла людини на території одного із освітніх закладів на Закарпатті

Читайте на ГК:У Мукачеві будівельники скидали сміття на зелену зону
Читайте на ГК:Непоправна втрата у футбольній Мукачівщині - помер Віктор Шварц
Читайте на ГК:У Мукачеві взялися за таксистів-нелегалів: озвучено терміни легалізації та вимоги
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...