1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Берегівська районна рада сформувала постійні депутатські комісії (ФОТО)

09.12.2020 17:22 0 Влада Автор: Голос Карпат
 

Їх очолили представники шести політичних партій, які пройшли до органу самоврядування.

Однією із провідних – з питань бюжету, фінансів, комунального майна, соціально-економічного розвитку, керуватиме Віктор Жупанин із “Слуг Народу”.

Проблемами промислововсті, будівництва, транспорту, сільського господарства, земельних ресурсів та екології опікуватиметься комісія на чолі з колишнім головою Великобактянської сільської ради Віктором Калиничем від Андрія Балоги.

Питаннями охорони здоров’я та соціального захисту відатиме формування під керівництвом Олександра Милюкова з “Рідного Закарпаття”.

За дотриманням законності, правопорядку та норм місцевого самоврядування стежитиме команда на чолі з Михайлом Кочішем з політичної сили “За майбутнє”.

Питання освіти та гуманітарної політики курируватиме зі своїми колегами Тихомир Гейці з КМКС, директор Великоберезької ЗОШ, депутат райради п’ятьох скликань.

Зовнішньоекономічні зв’язки, інвестиції та транскордонне співробітництво координуватиме з партнерами Мікловш Товт, колишній депутат обласної ради від УМДС.

На першому засіданні всі депутати, яких поіменно представила голова Берегівської районної територіальної виборчої комісії Марія Весельська, прийняли присягу. Її зачитав найстаріший обранець з ниішнього складу Калман Горват з політичної сили “За майбутнє”. Очільниця тервиборчкому вручила присутнім депутатам офіційні посвідчення.

Уже колишній голова райради Йожеф Шін щиро подякував пані Весельській за проведену чітку роботу і подарував їй букет розкішних квітів.

Першу сесію Берегівської райради, на якій її головою було обрано Карла Резеша, представника від КМКС, не закрили: її друге пленарне засідання відбудеться 17 грудня. Можливо, тоді вирішуватиметься й питання, хто стане заступником керівника органу самоврядування, висунення якого – прерогатива голови. У вівторок це питання не розглядалось, бо по кандидатурі, яка пропонувалась, не домовились.

Кого запропонує Карло Резеш – не відомо. Принаймні кореспонденту Голосу Карпат він в цьому не зізнався.

Нагадаємо, оклад, ряд надбавок, 55% премії щомісячно та допомоги: відомо, в скільки обійдеться громаді Мукачева міський голова (ДОКУМЕНТ)

Читайте на ГК:Громадянин Туреччини намагався незаконно “прихопити” з собою в Угорщину чотирьох українців
Читайте на ГК:Берегівська група “Життя” відтворює його в усіх реаліях (ФОТО)
Читайте на ГК:У "Вилоку" та "Лужанці" громадяни Угорщини намагались підкупити закарпатських прикордонників (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...