1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Оклад, ряд надбавок, 55% премії щомісячно та допомоги: відомо, в скільки обійдеться громаді Мукачева міський голова (ДОКУМЕНТ)

09.12.2020 16:03 Влада Ексклюзив Голос Карпат

У Мукачеві під час сесії міськради затвердили умови оплати праці міського голови.

У Мукачеві під час сесії міськради затвердили умови оплати праці міського голови.

Відповідне рішення № 20 "Про умови оплати праці Мукачівського міського голови Мукачівського району Закарпатської області" було прийнято на першій сесії Мукачівської міської ради VIII скликання  26 листопада 2020 року.

Так, згідно з документом, міська рада нового скликання вирішила встановити Мукачівському міському голові Балога Андрію Вікторовичу наступні умови оплати праці: 

- Посадовий оклад відповідно до штатного розпису; 

- Щомісячну надбавку за раніше присвоєний п'ятий ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах третьої категорії посад; 

- Щомісячну надбавку за вислугу років залежно від стажу роботи, який дає право на одержання такої надбавки; 

- Щомісячну надбавку за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років; 

- Здійснювати щомісячне преміювання в розмірі 55 відсотків до посадового окладу з урахуванням встановлених надбавок і доплат. 

Крім цього даним рішенням ухвалено надавати Мукачівському міському голові:

- матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань в розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати щорічно;

- допомогу для оздоровлення у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати, щорічно при виході у відпустку.

Задля того, щоб наші читачі розуміли про яку суму йдеться "ГОЛОС КАРПАТ" публікує СХЕМУ посадових окладів керівних працівників і спеціалістів апарату міських (крім мм. Києва та Севастополя) рад та їх виконавчих комітетів, сільських, селищних рад, що представляють інтереси об’єднаних територіальних громад, та їх виконавчих комітетів в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 3 червня 2020 р. № 441

Водночас вищезгаданим рішенням Мукачівською міською радою встановлено, що всі зазначені виплати здійснюються в межах затвердженого фонду оплати праці.

Варто також зазначити, що міський голова Мукачева вже кілька років поспіль віддає свою заробітну плату на благодійність (йдеться про зарплату вже зі сплаченими податками та ін.). За інформацією Мукачівської міської ради торік він перерахував 323 тисячі гривень громадській організації «Мукачівський соціальний центр «Альтернатива». 

Читайте на ГК:Мукачівська скрипалька стала призеркою міжнародного онлайн-конкурсу
Читайте на ГК:У Мукачеві будівельники скидали сміття на зелену зону
Читайте на ГК:Непоправна втрата у футбольній Мукачівщині - помер Віктор Шварц
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...