1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Відомо, від кого більше не вимагатимуть довідки про склад сім'ї

23.11.2020 10:41 Влада ВАЖЛИВО Голос Карпат

Днями Кабмін прийняв ряд постанов про скасування вимог щодо надання довідки про склад сім'ї для отримання окремих адміністративних послуг.

Днями Кабмін прийняв ряд постанов про скасування вимог щодо надання довідки про склад сім'ї для отримання окремих адміністративних послуг.

Відтепер державні органи не вимагатимуть довідку про склад сім'ї для надання ряду адміністративних послуг та виплат українцям.
Про це повідомив  міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
Як зазначається, ціль Мінцифри — ліквідувати всі безглузді довідки, які вимагають від людей задля бюрократичної галочки. Прийняті відповідні шість постанов КМУ.

"Довідка про склад сім’ї відсьогодні не потрібна:
- Під час призначення грошової допомоги у разі загибелі або смерті, інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності військовослужбовців.
- Під час процедури оформлення відшкодування витрат, пов'язаних з доглядом ветеранів війни.
- Під час оформлення виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), поранення або інвалідності працівника або його звільнення з Держспецзв’язку.
- Під час виплати грошової компенсації особам рядового і начальницького складу служби цивільного захисту за піднайом (найом, оренду) житла.
- Під час процедури продовження строку перебування та продовження або скорочення строку тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства на території України.
- Під час отримання військовослужбовцями житлових приміщень або грошової компенсації за належне їм для отримання житлове приміщення
", - повідомив Федоров.

Також він зауважив, що чинним законодавством не передбачено отримання такої довідки, а також не визначено орган, який видає таку довідку.
Водночас Михайло Федоров акцентував на тому, що довідка про склад сім'ї втратила чинність ще Наказом Міністерства соціальної політики України 17 липня 2019 року № 1106.
За його словами таким чином ліквідуються для українців додаткові бюрократичні процедури та спрощується адмін навантаження. Також зазначено, що раніше за ініціативи Міністерства цифрової трансформації Уряд скасував довідку про склад сім'ї для альтернативної служби.

Нагадаємо, користування "блакитним паливом": як і для кого переглянуть суми в платіжках

Читайте на ГК:В Ужгороді завтра частково відключать воду
Читайте на ГК:В Ужгороді чоловік вдарив жінку ножем в груди на грунті ревнощів (ФОТО)
Читайте на ГК:Сесія міськради Ужгорода: жителі міста прийшли виступити проти забудови прибудинкових територій (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...