1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Андріїв і Щадей витратили на політичну рекламу у Facebook 13 тисяч доларів

05.11.2020 19:23 Влада

Кандидати на міського голову обласного центру дуже активно в соцмережі просувають себе на платній основі.

Кандидати на міського голову обласного центру дуже активно в соцмережі просувають себе на платній основі.

Упродовж виборчої кампанії різні кандидати на посаду міського голови Ужгорода просували свої сторінки у соціальній мережі "Facebook". Наприклад, у сумі кандидати які увійшли до "другого туру" виборів міського голови Ужгорода витратили на рекламу у фейсбуку понад 13 тисяч доларів.  Про це інформує ОПОРА. 

ОПОРА проаналізувала, хто із двох кандидатів на посаду голови Ужгорода більше витратив на платну рекламу у фейсбуку. Усі дані для матеріалу вдалося зібрати завдяки звіту Бібліотеки реклами у фейсбуку. Однак зазначимо, що точні дані про вартість політичної реклами, яка не перевищує суму в 100 доларів, там не представлені.

Чинний міський голова Ужгорода, кандидат на цю ж посаду, самовисуванець Богдан Андріїв за весь час існування своєї сторінки у фейсбуку витратив на рекламу 4424 долари. У період із 24 серпня до 7 жовтня зі сторінки за рекламу заплатили 1599 доларів, у період із 9 жовтня по 4 листопада – 2825 доларів. На цій сторінці можна побачити пости, де міський голова розповідає про виконані роботи в місті, плани майбутніх робіт та проектів тощо.

Сторінка кандидата на посаду міського голови Ужгорода від партії "Слуга народу" Віктора Щадея витратила на рекламу із червня 2019 року по 4 листопада 2020 року 8795 доларів, із них за останній тиждень – із 27 жовтня по 2 листопада –356 доларів. Станом на 4 жовтня загальна сума витрат становила 3996 доларів, тобто за період із 4 жовтня по 4 листопада зі сторінки витратили 4729 доларів. Станом на 22 серпня загальні витрати сторінки становили 2711 доларів.

Читайте на ГК:В Ужгороді шукають винуватця аварії, який покинув місце ДТП (ФОТО)
Читайте на ГК:В Ужгороді неповнолітній порізав всі колеса на авто сусідки (ФОТО)
Читайте на ГК:В Ужгороді на проспекті Свободи сталася ДТП (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...