1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Закарпатці робили вибір між хаосом, корупцією, анархією та повним розвалом системи державного управління

29.10.2020 15:45 Влада Думка

Усі решта політичних сил, які пройшли до Закарпатської обласної ради, мають об'єднатися та взяти на себе відповідальність за розвиток краю.

Усі решта політичних сил, які пройшли до Закарпатської обласної ради, мають об'єднатися та взяти на себе відповідальність за розвиток краю.

Таку думку висловив голова Закарпатської обласної організації політичниї партії «За Майбутнє» Олександр Ледида, коментуючи результати виборів до Закарпатської обласної ради. Про це інформує видання Karpatnews.

"Декілька останніх місяців влада намагалася нав’язати закарпатцям думку, що на місцевих виборах вони обиратимуть між новими обличчями та старими політиками, тобто минулим. Але це не так.

Закарпатці робили вибір між хаосом, корупцією, анархією та повним розвалом системи державного управління, який влаштувала партія «Слуга народу» та її сателіти не лише в Закарпатті, а й по всій Україні та справедливістю і відповідальністю, які запропонували їм ми.
І жителі Закарпаття свій вибір зробили, не зважаючи на використання адмінресурсу та бездіяльність силових структур.

Переконаний, що близько 35% на двох для «Слуги народу» та «Рідного Закарпаття» – це вирок для партії влади та її обслуги, який красномовно доводить, що люди втомилися від лицемірства та хочуть, щоб влада нарешті почала працювати.

Саме тому вважаю, що всі решта політичних сил, які пройшли до Закарпатської обласної ради, мають об'єднатися та взяти на себе відповідальність за розвиток краю. «Минуле» не має права створювати з цією владою будь-яких союзів, бо тоді у Закарпаття не буде майбутнього", - зазначив Олександр Ледида.

Читайте на ГК:Найбільша українська ІТ-компанія шукатиме таланти в Ужгороді
Читайте на ГК:В Ужгороді затримали хабарника (ФОТО)
Читайте на ГК:Понад мільйон збитків: підозрюється ексчиновник Ужгородської міськради (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...