1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Іван БУШКО: "Поетапний проект повного циклу управління відходами - єдине рішення для сміттєвої кризи" (ВІДЕО)

14.10.2020 11:04 0 Влада ПРОМО Автор: Голос Карпат

Кандидат на посаду голови Виноградівської ОТГ Іван Бушко наголосив, що "сміттєву кризу" потрібно розв’язати комплексно.

За результатами соцопитування громадської думки, яке проводила інформагенція "Голос Карпат" серед понад 1000 жителів Виноградівської громади минулого місяця, респонденти поділяють таке бачення.

"У 2005-2006 році Виноградівський район був першим в області, де налагодили цивілізований збір твердих побутових відходів. Це був чудовий приклад не тільки для Закарпаття, а і для всієї України.

Усі чекали від нас: чим це закінчиться? Але, протягом 15-ти років, цей проект так і не довели до завершення. А відсутність вміння домовлятись, завела у сміттєву кризу.

Тому вирішення цієї проблеми - першочергове для Виноградівської громади. Нам під силу втілити в життя поетапний проект повного циклу управління твердими побутовими відходами: їх вивезення, сортування, переробка та утилізація", - вважає кандидат на голову Виноградівської ОТГ Іван Бушко.

 

Сміттєзвалищу по вулиці Лейзмана у Виноградові біля п'ятидесяти років. Його відкрили у 1972 році. З тих пір сюди звозять тверді побутові відходи з міста та сіл району. Лише з самого Виноградова щомісяця сміттєзвалише приймає 2676,53 кб.м. сміття: 1293, 53 кб.м. вивозить АВЕ-Виноградів, 1383 кб.м. - ВУЖКГ.

Також раніше, кандидат-самовисуванець на голову Виноградівської ОТГ Іван Бушко розповів про перспективи громади та наголосив на важливості об'єднання політичних сил.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...