1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Перечинщині перед виборами псують паркани та дерева агітаційними матеріалами (ФОТО)

11.10.2020 15:02 Влада Ексклюзив Голос Карпат

До виборів залишилося рівно два тижні. Передвиборчі гонки тривають, як і розміщення агітаційних матеріалів від кандидатів у народні обранці чи їхніх штабів.

До виборів залишилося рівно два тижні. Передвиборчі гонки тривають, як і розміщення агітаційних матеріалів від кандидатів у народні обранці чи їхніх штабів.

Та й попри визначені законом місця для розміщення політреклами, у тому числі, й на території ОТГ на Закарпатті, агітпродукцію розміщують у місцях, не призначених для реклами.

До слова, забороняється розміщення матеріалів рекламного характеру від політичної організації на електричних стовпах та електроопорах, фасадах будинків, архітектурних пам’ятках, МАФах, парканах, автозупинках, деревах та лавицях. Однак, і у супереч заборонам та й не зважаючи на можливості онлайн-мережі останнім часом, агітаційну продукцію і далі розміщують у «заборонених зонах», тим самим порушуючи благоустрій населеного пункту і псуючи естетичний його вигляд.

Не винятком є і Туря-Реметівська ОТГ на Перечинщині, де за винятком бігборду у центрі населеного пункту, агітаційну рекламу розміщують і на парканах біля будинків та на деревах, що обурює місцеве населення. До того ж, матеріали із передвиборчою агітацією прибивають до дерева, тим самим руйнуючи зелене насадження.

Відповідно до частини 3 статті 53 Виборчого кодексу України місцеві органи виконавчої влади, органи влади Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування не пізніш як у перший день виборчого процесу відповідних виборів відводять місця та обладнують стенди, дошки оголошень у людних місцях для розміщення матеріалів передвиборної агітації.

Нагадаємо, «Найбільше підприємців»: у мережі дискутують щодо майбутніх народних обранців до Тур'я-Реметівської ОТГ

Читайте на ГК:На Перечинщині продовжили дистанційне навчання
Читайте на ГК:«Дистанційне продовжили»: в ОТГ на Перечинщині повідомили щодо ситуації в освітньому закладі
Читайте на ГК:На Перечинщині відновлюють навчання в молодших класах шкіл і дитсадках після "дистанційки"

 

 

 

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...