1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

«Найбільше підприємців»: у мережі дискутують щодо майбутніх народних обранців до Тур'я-Реметівської ОТГ

10.10.2020 19:00 Влада Ексклюзив Голос Карпат

На сьогоднішній день зареєстровано 5 кандидатів на голову Тур'я-Реметівської ОТГ. Із них двоє самовисуванців та троє від політичних осередків.

На сьогоднішній день зареєстровано 5 кандидатів на голову Тур'я-Реметівської ОТГ. Із них двоє самовисуванців та троє від політичних осередків.

Більш детально із кандидатими на голову Тур'я-Реметівської ОТГ можна ознайомитись за посиланням .

Поряд із цим зареєстровано 174- х кандидатів у депутати до Туря-Реметівської ОТГ від семи партій, а саме: Рідне Закарпаття, Слуга Народу, За майбутнє, Європейська солідарність, ОПЗЖ, Команда Андрія Балоги та  Батьківщина.

Серед майбутніх народних обранців, у тому числі, й депутатів до Тур'я-Реметівської ОТГ – лікарі, освітяни, юристи. Але найбільше, як вдалося зробити аналіз журналісту видання «Голос Карпат», кандидатами у депутати від уже згаданих партій кожен другий є підприємцем, а кожен третій учителем або медиком.

До того ж у депутати йдуть люди, як зазначають у громаді, які для села не зробили нічого путнього за весь цей період, а наразі лише піаряться у мережі Фейсбук, намагаючись нібито «засвітитись хорошим» в очах виборців. Однак нині уже і виборці не ті що раніше, і як відзначають, «за гречку не віддаватимуть голос». І хоч у це й важко повірити, а й на сьогодні є люди, яким важливо, насамперед, не яких кандидатів їм обирати до ради, а чи зможуть ті депутати щось реально зробити для розвитку ОТГ на посадах.

«Ідуть, аби набити кишені», – приміром так і відгукуються в мережі Фейсбук, розмірковуючи над інформацією від нинішніх кандидатів у депутати. Зокрема, дискутують про підприємців – бізнесменів, а їх при владі було повно у будь-який час, тож не винятком є і цьогорічні вибори у місцевих громадах на Закарпатті.

–Мені цікаво якщо всі бізнесмени підуть в політику то хто буде займатися бізнесом, – відзначає пан Іван.

–Ледва школу покінчали, а до депутатів пхавуться, – додає пані Валя.    

    

У той же час більш позитивно відгукуються в мережі Фейсбук щодо медиків, учителів, культосвітян, адже належна освіта, культура і медицина є запорукою успіху у громадах.

Настрої виборців дуже легко простежити і в самих лайках під оприлюдненим фото чи відео із програмою кандидата у депутати чи на голову ОТГ. Поряд із цим є і багато провокаторів у соцмережах, кому не подабаються той або інший обранець.

Нагадаємо, п’ятірка вже визначилась: відомо, хто йде на голову Тур’я-Реметівської ОТГ на Перечинщині

Читайте на ГК:На Перечинщині продовжили дистанційне навчання
Читайте на ГК:«Дистанційне продовжили»: в ОТГ на Перечинщині повідомили щодо ситуації в освітньому закладі
Читайте на ГК:На Перечинщині відновлюють навчання в молодших класах шкіл і дитсадках після "дистанційки"

 

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...