1. Новини Закарпаття
  2. >

Президент Зеленський затвердив святкування Дня Незалежності

12.08.2020 23:50 Влада

Президент Володимир Зеленський підписав указ "Про відзначення 29-ї річниці незалежності України".

Президент Володимир Зеленський підписав указ

Про це повідомила пресслужба Зеленського

Згідно з документом, Кабінет міністрів має розробити та забезпечити реалізацію заходів з відзначення 29-ї річниці незалежності України з урахуванням вимог щодо запобігання поширенню хвороби COVID-19.

Зокрема, 23 серпня у День Державного прапора у Києві, інших населених пунктах, закордонних дипломатичних установах України, військових частинах мають бути проведені офіційні церемонії урочистого підняття Державного прапора.

У День Незалежності України 24 серпня у Києві, інших населених пунктах передбачається проведення урочистостей за участю представників органів державної влади, місцевого самоврядування, учасників ООС/АТО та громадськості.

Крім того, проведуть церемонії покладання квітів до пам'ятних знаків та місць поховань видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність, загиблих учасників Революції Гідності, учасників ООС/АТО.

Передбачені також тематичні культурно-мистецькі, медійні, виставкові та інші заходи з донесення громадянам інформації про важливі події та персоналії української історії, досвід національного державотворення.

Уряд має організувати церемонії вручення державних нагород, заохочувальних відзнак людям, які зробили значний внесок у здобуття незалежності, захист її суверенітету й територіальної цілісності.

Читайте на ГК:Ринок землі в дії: у листопаді стартують перші земельні торги на онлайн-аукціонах Prozorro.Продажі
Читайте на ГК:"Заберіть їх до себе": Данілов жорстко відповів німцям щодо прийому біженців Україною (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Володимир Зеленський звернувся до українців (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...