1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У червні нардеп Віктор Балога не голосував у залі Ради жодного разу

03.07.2020 14:22 Влада

Мукачівець Віктор Балога опинився серед 60 депутатів, котрі пропустили більше 30% голосувань у парламент.

Мукачівець Віктор Балога опинився серед 60 депутатів, котрі пропустили більше 30% голосувань у парламент.

Серед них 25 – депутати фракції "Слуга народу", 9 – позафракційні, 8 – "Батьківщина", 7 – "Опозиційна платформа – За життя", 4 – "Голос", 4 – "Європейська Солідарність", 3 – "За майбутнє", інформує "Опора".

При цьому 100 відсотків голосувань пропустили 3 депутати: вже згадуваний Віктор Балога ("За майбутнє"), Святослав Вакарчук (уже колишній депутат фракції "Голос") та Юрій Мисягін ("Слуга народу").

Відповідно до ухвалених у жовтні 2019 року парламентом змін до законодавства тепер відвідуваність народними депутатами пленарних засідань вимірюється участю їх у голосуваннях. Тобто, якщо депутат не голосує, то він не присутній на засіданнях.

Обранцям, які пропустили більше 30% голосувань, не відшкодовуються витрати, пов’язані з виконанням ними депутатських повноважень, за відповідний календарний місяць.

Таке рішення щодо депутатів мають ухвалити в комітеті з питань регламенту депутатської етики та організації роботи Верховної Ради. Сума цих коштів дорівнює розміру місячної заробітної плати народного депутата і не підлягає оподаткуванню.

Відповідно до постанови про фінансове забезпечення народних депутатів України, посадовий оклад одного народного обранця коливається від 10 до 12 прожиткових мінімумів (від 20 270 гривень до 24 324 гривень у 2020 році). Зарплата депутата, крім посадового окладу, включає ще надбавки та доплати (для депутатів, які мають науковий ступінь або почесне звання).

Нагадаємо, як нардеп заснув в Раді під час обговорення азартних ігор

Читайте на ГК:Мукачівська скрипалька стала призеркою міжнародного онлайн-конкурсу
Читайте на ГК:У Мукачеві будівельники скидали сміття на зелену зону
Читайте на ГК:Непоправна втрата у футбольній Мукачівщині - помер Віктор Шварц
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...