1. Новини Закарпаття
  2. >

В Україні з'являться "відкриті митні простори"

01.07.2020 11:48 Влада ВАЖЛИВО

Вони дозволять підвищити зарплати митникам, модернізувати інфраструктуру, а також автоматизувати і діджиталізувати митну систему.

Вони дозволять підвищити зарплати митникам, модернізувати інфраструктуру, а також автоматизувати і діджиталізувати митну систему.

Під час засідання Національної ради реформ під головуванням президента Володимира Зеленського була представлена ​​концепція реформування Державної митної служби. Це відомство має відійти від бюрократичних процедур, повідомляє прес-служба президента у вівторок, 30 червня.

Зокрема, планується створення "відкритих митних просторів", які дозволять підвищити зарплати митникам, модернізувати інфраструктуру, а також автоматизувати і діджиталізувати митну систему. 

"Головною концепцією відкритого митного простору є те, що ми відходимо від класичного штампа і перетворюємо це на платний сервіс", - сказав глава виконавчого комітету реформ Саакашвілі. 

Також у рамках реформи планують посилити відповідальність за контрабанду та уніфікувати митні ставки. 

"Якщо ми говоримо про митну реформу, у нас має бути менеджер - це керівник митниці, який зможе впровадити (реформу, - ред.) в життя", - сказав президент Володимир Зеленський.

Читайте на ГК:На Закарпатті за минулу добу зробили 440 щеплень від COVID-19
Читайте на ГК:На Закарпатті за добу зафіксували 6 випадків керування у нетверезому стані
Читайте на ГК:На Закарпатті начальник комунальної установи спіймався на злочині зі збитками в пів мільйона грн
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...