1. Новини Закарпаття
  2. >

Закарпаття все ще не готове до послаблення карантину, - МОЗ

26.05.2020 13:18 Влада ВАЖЛИВО

Не відповідають встановленим вимогам ситуації в Донецькій, Луганській, Львівській, Волинській, Закарпатській, Рівненській та Чернівецькій областях.

Не відповідають встановленим вимогам ситуації в Донецькій, Луганській, Львівській, Волинській, Закарпатській, Рівненській та Чернівецькій областях.

До переходу на другий рівень карантину залишаються неготовими Донецька, Луганська, Львівська, Волинська, Закарпатська, Рівненська та Чернівецька області.

Про це під час онлайн-брифінгу у вівторок, 26 травня, повідомив заступник міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко. 

За його словами, на сьогодні тільки в одній області показник завантаженості ліжок в закладах охорони здоров'я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, перевищує 50% - це Чернівецька область, де показник становить 54,5%. Крім того, за словами Ляшка, показникам середньої кількості тестувань на COVID-19 не відповідають три області. 

"Середня кількість тестувань методом ПЛР і ІФА, вона повинна складати більше, ніж 12 на 100 тисяч населення, протягом останніх семи днів. Сьогодні ми перерахували нові показники, і, за тестуванням, у нас не проходять на цей момент Донецька область (дев'ять тестувань на 100 тисяч населення), Луганська область (дев'ять тестувань на 100 тисяч населення) і Львівська область (11,98 тестувань на 100 тисяч населення)", - зазначив головний санітарний лікар. 

Також показникам інцидентності за останні сім днів не відповідають Волинська, Закарпатська, Львівська, Рівненська і Чернівецька області.

Нагадаємо, на Закарпатті за добу десять інфікованих коронавірусом, третина - медики.

Читайте на ГК:Що відбулось на Закарпатті, Мукачівщині, Тячівщині та в Іршаві 30 березня
Читайте на ГК:На Закарпатті за минулу добу зробили 440 щеплень від COVID-19
Читайте на ГК:На Закарпатті за добу зафіксували 6 випадків керування у нетверезому стані
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...