1. Новини Закарпаття
  2. >

Кабмін призначив нових голів митниці та податкової

25.04.2020 12:22 Влада

Тимчасовим керівником митниці став глава одного з департаментів ДМС Ігор Муратов, а податкову тимчасово очолив заступник голови ДПС Михайло Титарчук.

Тимчасовим керівником митниці став глава одного з департаментів ДМС Ігор Муратов, а податкову тимчасово очолив заступник голови ДПС Михайло Титарчук.

Кабінет міністрів на позачерговому засіданні у п'ятницю, 24 квітня, призначив тимчасових керівників Державної митної служби та Державної податкової служби й анонсував перезапуск обох служб. Про це повідомляється на урядовому порталі. Так, новим керівником митниці став глава одного з департаментів ДМС Ігор Муратов, а тимчасовим керівником податкової - заступник голови ДПС Михайло Титарчук. 

За словами міністра фінансів Сергія Марченка, подання на звільнення попередніх керівників відомств зробив саме він, і члени Кабінету міністрів одноголосно підтримали це рішення. 

"Навіть у докризовий час керівництво цих служб виявилося нездатним виконувати покладені на них завдання. У сучасних умовах їх перебування на посадах було ризиком для фінансової безпеки. Вони втратили довіру людей і повинні були піти", - зазначив він. 

При цьому міністр додав, що уряд готує інституційні зміни в обох відомствах. 

"Кадрові рішення - найбільш помітна, але не єдина площина реформування ДМС та ДПС. Паралельно ми готуємо інституційні зміни в обох відомствах. Формуємо нові управлінські команди. Визначаємо внутрішні структури і функціонал. Йдеться про рестарт обох служб", - додав Марченко.

Він також зазначив, що прозорість - найкращий аргумент проти корупції і тіньових схем.

Читайте на ГК:Рада зобов'язала іноземців подавати біометричні дані під час оформлення віз
Читайте на ГК: В Україні можуть просунути в пріоритетності вакцинації від COVID-19 журналістів та священнослужителів
Читайте на ГК:Злата Огнєвіч продовжує розбурхувати уяву шанувальників гарячими фото
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...