1. Новини Закарпаття
  2. >

Герасим'юк очолила Нацраду з ТБ і радіо

22.04.2020 23:04 Влада

Журналіст, телеведуча і екс-нардеп Ольга Герасим'юк, яка до цього була першим заступником голови Національної ради, стала її главою.

Журналіст, телеведуча і екс-нардеп Ольга Герасим'юк, яка до цього була першим заступником голови Національної ради, стала її главою.

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні в середу, 22 квітня, обрала новий керівний склад. Так, головою регуляторного органу обрано Ольгу Герасим'юк, а її заступниками - Валентина Коваля та Олега Черниша, повідомляє прес-служба Нацради. 

"Головою Національної ради обрано Ольгу Герасим'юк. Першим заступником голови став Валентин Коваль, а заступником голови - Олег Черниш", - йдеться в повідомленні. 

Крім того, Юрій Зіневич обраний відповідальним секретарем Нацради. Попередньо члени Нацради проголосували за припинення повноважень Ольги Герасим'юк в якості першого заступника голови Національної ради і Олександра Ілляшенка в якості відповідального секретаря. 

Відзначається, що, відповідно до статей 9 і 10 Закону України Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення, голова Національної ради, перший заступник, заступник голови та відповідальний секретар обираються з числа членів Нацради шляхом таємного голосування.

Читайте на ГК:Україна першою у світі прирівняла цифровий паспорт до паперового
Читайте на ГК:В Україні соняшникова олія дорожчає рекордними темпами
Читайте на ГК:Рада підтримала законопрект про одноразову фінансову допомогу
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...