1. Новини Закарпаття
  2. >

Штраф за підпал трави хочуть збільшити до 6 тисяч гривень

10.04.2020 23:33 Влада

Володимир Зеленський підтримав рішення збільшити штрафи за підпали сухостою до 6 тисяч гривень, а також закликав Раду розглянути кримінальну відповідальність за такі дії.

Володимир Зеленський підтримав рішення збільшити штрафи за підпали сухостою до 6 тисяч гривень, а також закликав Раду розглянути кримінальну відповідальність за такі дії.

Президент Володимир Зеленський закликав Верховну Раду криміналізувати підпали сухостою в Україні, а також підтримав збільшення штрафів за такі дії. Про це він заявив у відеозверненні в п'ятницю, 10 березня. 

"Я хочу звернутися саме до тих громадян, яким все одно. Мова про тих, хто у 21-му столітті спалює траву, чим викликає страшні пожежі. Я розповім - що таке ваше "байдуже" - в цифрах. Цього року кількість пожеж у природних екосистемах збільшилася на 30 відсотків. Ваше "байдуже" - це пожежі на території у 20 тисяч гектарів. Це в чотири рази більше пожеж в українських лісах. Через ваше "байдуже" цілодобовим гасінням пожеж займається три з половиною тисячі осіб і тисячі одиниць техніки ДСНС", - сказав Зеленський. 

Президент підкреслив, що результати такої байдужості були помітні навіть із супутників NASA. 

"Усім, хто підпалює траву, я раджу спалити освітні атестати. Тому що ці документи, очевидно, втратили силу, а ваші дії свідчать про повну відсутність розуму", - резюмував Зеленський.

Нагадаємо, закарпатець підпалив 9 га "Долини нарцисів": сума збитків сягнула 650 тисяч гривень.

Читайте на ГК:Курси валют на 2 березня: євро продовжує дешевшати
Читайте на ГК:"У бариг завжди є попит на батоги". Що думає криміналітет про легалізацію в Україні вогнепалу, - Страна
Читайте на ГК:Масляна в Україні 2021: історія, традиції, обряди
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...