1. Новини Закарпаття
  2. >

Стало відомо, що РНБО схвалила стратегію нацбезпеки і оборони України

18.02.2020 15:35 Влада ВАЖЛИВО

Під головуванням президента Зеленського відбулося засідання Ради національної безпеки і оборони України, на якому було схвалено стратегію нацбезпеки і оборони “Безпека людини – безпека країни”.

Під головуванням президента Зеленського відбулося засідання Ради національної безпеки і оборони України, на якому було схвалено стратегію нацбезпеки і оборони “Безпека людини – безпека країни”.

Під головуванням президента Володимира Зеленського відбулося засідання Ради національної безпеки і оборони України, на якому було схвалено стратегію нацбезпеки і оборони “Безпека людини – безпека країни”.

Про це повідомляє UATV із посиланням на сайт глави держави.

Під час засідання секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов зазначив, що ключовими аспектами стратегії є безпека людини та безпека країни.

“Вперше в центрі уваги документа – людина, її життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканність і безпека”, – заявив він.

За словами Данілова, стратегія передбачає, що найвищий пріоритет та головне завдання держави – встановлення миру як запоруки розвитку країни. Але це не має відбуватися ціною втрати суверенітету та наших територій.

Стратегія ґрунтується на трьох основних засадах державної політики у сфері нацбезпеки: стримування (розвиток оборонних та безпекових спроможностей для унеможливлення збройної агресії проти України), стійкість (здатність суспільства й держави швидко адаптуватися до змін безпекового середовища та дотримуватися сталого функціонування, зокрема шляхом мінімізації зовнішніх уразливостей), взаємодія (розвиток стратегічних відносин з ключовими іноземними партнерами, насамперед із НАТО, ЄС та США).

Також секретар РНБО повідомив, що пріоритетами національних інтересів визначається відстоювання незалежності та державного суверенітету; відновлення територіальної цілісності в межах міжнародно визнаних кордонів України; суспільний розвиток, насамперед людського капіталу; захист прав, свобод і законних інтересів громадян України; європейська та євроатлантична інтеграція.

Данілов зазначив, що Консультативна місія ЄС з реформування цивільного сектору безпеки України (EUAM) надіслала лист зі схвальною оцінкою запропонованого проєкту стратегії.

Нагадаємо, РНБО визнала, що ядерне роззброєння України було помилкою

Читайте на ГК:"Новий рік - новий дохід": відомо, як зросте мінімальна зарплата від 1 січня
Читайте на ГК:"Додадуть хвилин та інтернету, але змусять доплатити": Як мобільні оператори перепишуть тарифи вже з грудня, - Страна
Читайте на ГК:У Рівному школярки курили під час уроку (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...