1. Новини Закарпаття
  2. >

Чотирьох нардепів від Закарпаття "оштрафують" за прогули засідань Ради

13.12.2019 15:34 Влада ВАЖЛИВО

Оприлюднено Рішення про припинення відшкодування народним депутатам України витрат, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень, за листопад 2019 року.

Оприлюднено Рішення про припинення відшкодування народним депутатам України витрат, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень, за листопад 2019 року.

Розглянувши подані Апаратом Верховної Ради України (лист Керівника Апарату Верховної Ради України Штучного В.В. від 11.12.2019 № 06/03-394 (245717) відомості щодо обліку робочого часу народних депутатів України, які протягом листопада 2019 року без поважних причин не брали особистої участі у більш як 30 відсотках голосувань при прийнятті рішень Верховної Ради України на пленарних засіданнях та які не брали особистої участі у більш як 50 відсотках засідань комітетів Верховної Ради України, до складу яких їх обрано, Комітет з питань регламенту в и р і ш и в:

Звернутися до Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О. з поданням про видання розпорядження, відповідно до абзацу другого частини п’ятої статті 33 Закону України «Про статус народного депутата України», про припинення відшкодування витрат, пов’язаних з виконання депутатських повноважень, за листопад 2019 року народним депутатам України.

Серед них із Закарпатської області наступні:

- Віктор Балога,

- Валерій Лунченко,

- Василь Петьовка, 

- Роберт Горват.

Всього позбавлені відшкодувань 81 депутат.

Нагадаємо, стало відомо, до яких фракцій увійшли закарпатські депутати.

Читайте на ГК:МОН озвучило вимоги до навчання в школах у пандемію
Читайте на ГК:Чи шкодить гель-лак нігтям?
Читайте на ГК:Де на 3акарпатті найчастіше помирають від COVID-19: антирейтинг районів за кількістю смертей
загрузка...