1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Верховний суд виніс рішення у справі оголошення недовіри голові села Теково на Виноградівщині (ДОКУМЕНТ)

17.11.2019 18:01 Влада Ексклюзив

З лютого 2019 року тривав судовий процес щодо рішення сесії сільської ради віз 07.02.19р.

З лютого 2019 року тривав судовий процес щодо рішення сесії сільської ради віз 07.02.19р.

Про це Голосу Карпат повідомив місцевий житель, голова ГО «Єдина спільна громада» Степан Жупан. Судовий процес був розпочатий п. Пенцкофер М.А. проти Територіальної виборчої комісії.

Рішення Верховного суду поставило крапку в цьому судовому процесі.

Згідно рішення Верховного суду від 12.11.19 року постанова Територіальної виборчої комісії №2 визнана законною, а рішення сесії сільської ради від 07.02.19р. дійсним (п.20 рішення Верховного суду).

Касаційну скаргу Теківської сільської виборчої комісії Виноградівського району Закарпатської області - задовольнити. Рішення Закарпатського окружного адміністративного суду від 26 квітня 2019 року та постанову Восьмого апеляційного адміністративного суду від 01 серпня 2019 року - скасувати. Ухвалити нову постанову, якою у позові ОСОБА_2 до Теківської сільської виборчої комісії Виноградівського району Закарпатської області про визнання протиправною та скасування постанови - відмовити.

Постанова суду касаційної інстанції набирає законної сили з дати її прийняття, - йдеться у постанові суду.

Нагадаємо, раніше судом визнано незаконним рішення Миколи Пенцкофера про ветування рішення депутатів щодо оголошення недовіри сільському голові.

Читайте на ГК:На Виноградівщині за добу померли двоє пацієнтів з Covid-19
Читайте на ГК:На Виноградівщині за минулу добу задокументували трьох водіїв "під мухою"
Читайте на ГК:В районі б'ють на сполох: у Виноградівській лікарні переповнені пульмонологічне та діагностичне відділення