1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. >

Досвід українсько-угорського співробітництва представлено на Міжнародній конференції у Будапешті (ФОТО)

31.10.2019 14:01 Влада

У Будапешті у вівторок, 29 жовтня, відбулася міжнародна науково-практична конференція під назвою «Паводкова безпека у світлі надзвичайних паводків ХХІ століття. Від мішків до дронів».

Конференція проходила у рамках Будапештського водного саміту — під патронатом президента Угорщини Адера Яноша та міністра внутрішніх справ Угорщини Пінтера Шандора, інформує Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса.

У конференції взяли участь науковці, які займаються вивченням гідрологічних явищ – представники Угорського товариства гідрології, Угорської академії наук та водогосподарники – представники Управління водного господарства Угорщини, дирекцій басейнових управлінь Угорщини, запрошені гості.

На конференції розглядалися актуальні питання превентивного протипаводкового захисту інноваційними засобами, зв’язок протипаводкового захисту та просторового планування, розвиток управління паводковими ризиками, управління паводками у спільних річкових басейнах, пропозиції МКЗД та ЄС щодо захисту від паводків.

Заступники Уповноважених Урядів України та Угорщини – начальник Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса Олег Кисіль і керівник Верхнє-Тисайської Дирекції водних справ Боднар Гашпар виступили перед учасниками конференції з спільною доповіддю «Узгоджена діяльність Угорщини та України у попередженні шкідливої дії паводків», в якій поділилися багаторічним досвідом українського-угорського співробітництва на прикордонних водах.

Нагадаємо, на Воловеччині створили першу ОТГ

Читайте на ГК:Українець замовив вінок для угорського прикордонника
Читайте на ГК:Кандидатури єврокомісарів від Франції та Угорщини затвердила президент Єврокомісії
Читайте на ГК:Поблизу Тиси угорці знайшли контрабандні сигарети
Стрічка