1. Новини Закарпаття
  2. >

У Кабміні підготували нову формулу розмитнення "єврономерів"

28.10.2019 18:17 Влада ВАЖЛИВО

Нові ставки можуть знизити до 35% від вартості машини.

В Україні можуть ухвалити законопроєкт, за яким усі податки за розмитнення "єврономерів" загалом складатимуть 35% від вартості авто, інформувало ТСН.

Про це 28 жовтня повідомили представники "єврономерів" з посиланням на обговорення під час круглого столу у Міністерстві інфраструктури.

У зверненні зазначається, що є усі шанси, що автомобілі на єврономерах дозволять розмитнити за нинішньою формулою, але без урахування коефіцієнту віку транспорту, що серйозно знизить розмір податків.

За словами "єврономерів", з урахуванням ПДВ та мита загальна сума сплат до бюджету складе приблизно 35%. Разом з тим у Мінфіну є деякі запитання до такої формули, адже поки що не зрозуміло, чи буде отримувати держбюджет потрібні надходження від автоіндустрії.

Тим не менш, "єврономери" переконані, що є усі шанси ухвалення саме згаданого коефіцієнту. Якщо його затвердять, то авто за тисячу євро можна буде розмитнити всього за 350 євро.

Більше того, адвокат автовласників зауважив, що остаточно не визначено, хто зможе розмитнити авто за такими тарифами. Так, у ДФС наполягають, щоб дія законопроєкту поширювалась на машини ввезені до 25 листопада 2018 року. При цьому "єврономери" наполягають, що потрібно дозволити розмитнювати авто за такими ставками і тим, хто ввезе транспорт аж до набуття чинності новго закону, який наразі готують.

Як наслідок обговорення, днями, нібито, повинна з’явитись попередня версія законопроєкту, з яким уже зможуть ознайомитись громадяни. Уже у ньому можна буде побачити фінішну формулу для перереєстрації.

"Євробляхери" говорять, що він передбачає насамперед вирішення поблеми ввезених з порушеннями авто, а уже потім питання високих податків на розмитнення машин в Україні загалом.

Читайте на ГК:На Закарпатті за тиждень виявлено 60 фактів крадіжок електроенергії
Читайте на ГК:Вітаємо з днем народження (28 жовтня для закарпатців і всього світу)
Читайте на ГК:«LVIV JUDO OPEN CUP»: закарпатці взяли участь у міжнародному турнірі з дзюдо
Стрічка