1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Голова райради на Закарпатті зберіг управління мікрофоном / ВІДЕО

24.10.2019 13:01 0 Влада ВАЖЛИВО Автор: Голос Карпат

Керівниці Виноградівської РДА не дали озвучити інформацію про знайдені порушення за час перебування в управлінні освіти Юрія Свища.

Відео, як голова Виноградівської райради Віталій Любка захищає право надавати мікрофон опубліковане на сторінці Виноградівської РДА. Як йдеться в дописі, голова районної адміністрації Наталія Костелеба-Веремчук планувала озвучити інформацію про знайдені за час перебування в управлінні освіти Юрія Свища порушення. 

23 жовтня відбулося засідання сесії Виноградівської районної ради, на якій приймалися зміни до бюджету. Зокрема, вони стосувалися пошуку виходу з кризи в освітній сфері.

- В ході засідання сесії виконувачка обов‘язків голови райдержадміністрації намагалася донести до присутніх виявлені в ході ліквідації управління порушення, вчинені керівником управління Свищом. Натомість керівництво ради відмовилося надавати слово керівнику адміністрації, в адресу керівника органу державної влади лунали образливі слова, від неї виривали мікрофон. Нестерпівши таку поведінку в.о. голови була вимушена покинути сесійну залу, - повідомила прес-служба Виноградівської РДА.

Також зазначено, що подано судовий позов, оскільки в РДА мають сумніви щодо дотримання законодавства під час створення Центру з обслуговування закладів освіти. Нагадаємо, це комунальне підприємство створили на противагу управлінню освіти, яке зараз проходить процес ліквідації.

Освітня криза в районі розпочалася з моменту призначення на цю посаду депутата райради Юрія Свища. Від кризи страждають передусім педагоги і директори шкіл, які відчувають перебої у виплатах заробітної плати та обслуговуванні потреб закладів освіти.

Читайте на ГК:У жителя одного з сіл Виноградівщини виявили наркотики в сумці
Читайте на ГК:У Виноградові п'яний керманич авто чинив опір поліцейським
Читайте на ГК:На Виноградівщині за добу померли двоє пацієнтів з Covid-19