1. Новини Закарпаття
  2. >

В Україні планують скасувати медичні довідки - МОЗ

10.10.2019 09:38 Влада ВАЖЛИВО

Медичні довідки планують скасувати, посилаючись на корупційну складову.

В Україні планують відмовитися від медичних документів і медичних довідок через корупційну складову, яку вони можуть нести. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я у четвер, 10 жовтня.

"Медична документація повинна відповідати стандартам країн Європейського Союзу. Ми повинні відмовитися від бюрократичних документів і довідок. Особливо від тих, які обросли корупційними схемами. Ми плануємо скасувати довідки і документи, які гальмують ефективну роботу охорони здоров'я", - зазначає міністр охорони здоров'я Зоряна Скалецька.

Зазначається, що МОЗ буде приймати пропозиції від громадян і професійного медичного співтовариства щодо дерегуляції та скасування застарілої медичної документації з 9 по 15 жовтня.

"Цього тижня в Міністерстві відбудуться наради з представниками лікарських асоціацій і профільними фахівцями. Почнуть працювати робочі групи, перед якими міністр охорони здоров'я Зоряна Скалецька поставила завдання розробити документи і проекти рішень щодо скасування застарілих медичних довідок", - йдеться в повідомленні Міністерства охорони здоров'я.

Читайте на ГК:У Києві в бізнесмена із сумки вкрали 000 (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Гривня завмерла: у Нацбанку розповіли про курс гривні на завтра
Читайте на ГК:Віктор Шокін: підгрунтя історії про "дуже хорошого" українського прокурора, що знаходиться в центрі трамповського скандалу, - The Independent
Стрічка