1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Ужгород і Сату-Маре об’єдналися у спільному грантовому проекті

25.09.2019 16:53 Влада

Сьогодні підписано партнерську угоду із Сату-Маре про виконання проєкту.

Зустріч робочої групи з питань спільного ґрантового проєкту «Забезпечення громадської безпеки шляхом співпраці правоохоронних органів та використання передових систем відеоспостереження в Ужгороді та Сату-Маре» (Безпечні міста) відбулася сьогодні в Ужгородській міській раді.

Мета – обговорення процедури укладання ґрантового контракту в рамках Програми Румунія-Україна 2014–2020, можливостей розширення співпраці та написання подальших спільних проєктів.

У зустрічі взяли участь представники Сучавського регіонального офісу транскордонної співпраці Раду Хужуй та Даніела Нікоріці, представники міської ради Сату-Маре Адріана Ленгель, Дан Секан та Олександру Туркану, а також посадовці Ужгородської міської ради – начальниця управління міжнародного співробітництва та інновацій Вікторія Тарахонич, її заступник Дмитро Мірошніков.

Реалізація проєкту передбачає налагодження співпраці правоохоронних органів Ужгорода та Сату-Маре, проведення ряду навчально-ознайомчих та тренувальних заходів для правоохоронних органів і муніципальних служб, технічне оснащення ситуативного моніторингового центру в Ужгороді для оперативного реагування на надзвичайні події, придбання та встановлення комплексної системи відеонагляду в обласному центрі Закарпаття (20 камер спостереження, сервер та програмне забезпечення) для моніторингу ситуації на вулицях міста.

Також було підписано партнерську угоду із Сату-Маре про виконання проєкту, інформує Відділ інформаційної роботи Ужгородської міської ради.

Нагадаємо, закарпатські неурядові організації закликають обласних депутатів ухвалити завтра Перспективний план (ФОТО)

Читайте на ГК:Молоді в Ужгороді завтра розкажуть про студентське життя у США
Читайте на ГК:Сьогодні "Минай" вдруге у своїй історії зіграє матч 1/16 фіналу Кубку України
Читайте на ГК:В Ужгороді студенти влашували спортивний флешмоб (ВІДЕО)
Стрічка