1. Новини Закарпаття
  2. >

Через скандал з хабарями в Інституті раку проведуть аудит, - МОЗ

19.09.2019 16:50 Влада ВАЖЛИВО

Звітність Національного інституту раку перевірять за період з 1 січня по 20 вересня 2019 року.

Міністр охорони здоров'я України Зоряна Скалецька підписала наказ про проведення аудиту в Національному інституті раку. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Повідомляється, що перевіряти діяльність інституту буде Управління внутрішнього аудиту МОЗ під безпосереднім контролем міністра. Міністерство перевірить діяльність інституту з 1 січня по 20 вересня 2019 року.

"Керівництво інституту раку зобов'язане надати всю необхідну інформацію, документи і доступ до баз даних і створити належні умови для аудиторської групи. Особливу увагу буде приділено процедурам державних закупівель", - йдеться в повідомленні.

До 8 жовтня аудиторська група повинна надати міністру докладний звіт. Після цього МОЗ доповість на Комітеті з питань здоров'я нації Верховної Ради України.

"У разі виявлення зловживань і підтвердження інформації правоохоронних органів, позиція міністерства буде жорсткою в рамках закону. Команда міністерства має нульову толерантність до корупції та інших злочинів", - додали в міністерстві.

Нагадаємо, "Хочеш жити? Плати!": журналісти розповіли про хабарництво в Національному інституті раку.

Читайте на ГК:Україна забезпечена газом на цю зиму, - «Нафтогаз»
Читайте на ГК:"1000 гривень": в обіг випустять банкнот на 5 млрд грн - НБУ (ВІДЕО)
Читайте на ГК:ООН назвала кількість українських мігрантів у світі
Стрічка