1. Новини Закарпаття
  2. >

Нова очільниця Міносвіти зганьбилася через безграмотний пост у ФБ — соцмережі (ФОТО)

02.09.2019 09:39 Влада

Новий міністр освіти і науки України Ганна Новосад допустила безліч помилок в тексті, який опублікувала на своїй сторінці в Facebook.

На текст звернув увагу користувач Oles Horodetskyy, інформують "Факти".

«Думав, що це фейк. Зайшов на сторінку нового міністра освіти і науки України і не повірив своїм очам! Це правда! Анна Новосад, дійсно, не вміє грамотно писати державною мовою. Міністр освіти!!! Дівчинці б у середню школу, підучити граматику, синтаксис і пунктуацію української мови, а її призначили міністром освіти !!! Повна деградація до рівня "95 кварталу"! Насправді, це жахливо!»- пише він.

Користувачі мережі з не меншим жахом відреагували на пост, розкритикувавши політику партії, що прийшла до влади.

«Це ужаааас», «Були при владі розумні - так крали. А ці хоч красти не будуть, тому що не вміють», «Трускавецький державний універ не може вам за тиждень дива зробити», «Міністр охорони здоров'я - без медосвіти. Міністр освіти писати не вміє - але це таке. Головне, що красти не будуть, бо дурні», «Для правильного сприйняття серіалів освіта заважає», - пишуть вони.

Також користувачі вирішили «допомогти» міністру і самі виправили помилки в тексті, розмістивши сумний пост в коментарях.Звичайно, у нового міністра знайшлися в Мережі і захисники - на їхню думку, помилок було допущено не дуже багато. Інші звернули увагу на те, що деякі виправлення не зовсім вірні.

Проте факт залишається фактом: людина, якій належить бути зразком грамотності та ерудиції, володіє державною мовою на рівні трієчника!

Нагадаємо, Першовересень приніс старшокласникам новий предмет

Читайте на ГК:"Молоду Україну підривають старі демони, і у цих демонів є ім'я: олігархи", - Le Monde
Читайте на ГК:НБУ з жовтня виводить з обігу дрібні монети
Читайте на ГК:Через скандал з хабарями в Інституті раку проведуть аудит, - МОЗ
Стрічка