1. Новини Закарпаття
  2. >

Закарпатські вибори. Угорськомовні кандидати у нардепи програють вибори

22.07.2019 14:21 Влада

На трьох округах Закарпатської області програють всі три підтримувані Угорщиною кандидати в народні депутати. Про це свідчать дані ЦВК.

На трьох округах Закарпатської області програють всі три підтримувані Угорщиною кандидати в народні депутати. Про це свідчать дані ЦВК.

На трьох округах Закарпаття програють підтримувані Угорщиною висуван, передає УНН.

За даними Центрвиборчкому, на виборчому окрузі №68, за результатами опрацювання 54,16% протоколів з невеликим відривом лідирує представник "Слуги народу" Олександр Пекарь із 18,39%. Його найближчий супротивник самовисуванець Роберт Горват отримує 18,18% голосів "за". Водночас підтримуваний Угорщиною Йосип Борто набрав 15,65% голосів, опинившись таким чином на 4 місці.

На виборчому окрузі №69 висуванець від "Єдиного центру" Віктор Балога із результатом 34,36% дещо поступається лідеру перегонів – представнику "Слуги народу" Едгару Токару із 34,85% голосів "за". Підтримуваний Угорщиною само висуванець Мікловш Товт на окрузі лише 13,39%.

На окрузі №78 лідирує само висуванець Владіслав Поляк із результатом 42,87% впевнено обходить підтримуваного Угорщиною самовисуванця Василя Брензовича із результатом 26,50%. Кандидат від "Слуги народу" Іван Маргітич на окрузі лише третій із результатом 10,98%.

Джерело: УНН

Нагадаємо, низька явка виборців пов'язана із несподіваними виборами

Читайте на ГК:На Закарпатті відсторонили від роботи начальника Закарпатської установи виконання покарань №9 (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Закарпатка презентувала свою авторську пісню (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Що відбулось на Закарпатті, Ужгороді, Мукачеві та Тячівщині 3 серпня
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська