1. Новини Закарпаття
  2. >

«Керівників, які не справляються з роботою, треба міняти», - МАРГІТИЧ Іван про нараду президента з митниками та прикордонниками

10.07.2019 13:50 Влада

Кандидати-мажоритарники пропрезидентської партії першими зустрілися із Володимиром Зеленським в Ужгороді.

Кандидати-мажоритарники пропрезидентської партії першими зустрілися із Володимиром Зеленським в Ужгороді.

Говорили із гарантом просто біля літака перед нарадою із митниками та прикордонниками, на яку поспішав президент.

«Хоч ми і поспілкувалися особисто лише кілька хвилин, бо головна ціль візиту – вирішення проблеми контрабанди, – президент сказав, що не сумнівається у кожному з нас і зичить нам перемоги», - розказав кандидат від партії «Слуга Народу» по 73-му округу, МАРГІТИЧ Іван.

Одразу з аеропорту мажоритарники попрямували на президентську нараду за участі керівників 4 західних митниць. Головне питання – боротьба з контрабандою. Тут президент говорив жорстко і з вимогами до конкретних дій. Керівники митниць намагалися зачитувати свої завчасно підготовлені звіти з листочків і скаржилися на низькі зарплати на митниці. На що президент обурився – чого ж тоді працюють далі і звідки у «бідних» керівників статки. Володимир Зеленський запитав прямо, чому не звільняться, якщо не можуть зупинити контрабанду. Відповісти не змогли. Зате на питання, чи є контрабанда, підтвердили, - що є. Президент закликав їх написати заяви на звільнення – на що дав два дні. Не обійшли увагою і прикордонників – у суботу перше звільнення – керівника Чопського прикордонного загону перевели на інше місце робити на південь.

«Упевнений, вирішити проблему контрабанди можна лише такими кардинальними діями. Звільняти тих, хто не може бути не в курсі всіх «потоків», які ідуть просто в них під носом. Володимир Зеленський дав зрозуміти, хоч і жорстко, більше так не буде, більше не треба передавати «нагору»! Це був справжній розгін на митниці, який, переконаний, потрібно було зробити вже давно», - поділився МАРГІТИЧ Іван.

«На цій нараді я ще раз переконався – що зробив правильний вибір. Я розділяю погляди і дії нашого президента. І хочу допомогти Володимиру Зеленському змінити майбутнє нашої держави. Зробимо їх ще раз!», - закликав МАРГІТИЧ Іван.

 Матеріал опубліковано на правах політичної реклами.

Читайте на ГК:На Закарпатті за час карантину мобільні бригади медиків здійснили майже 200 виїздів до пацієнтів із підозрою на COVID-19 (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Карантинний щоденник: у 110 осіб на Закарпатті встановлено діагноз COVID-19, Журналіст
Читайте на ГК:Погода не порадує: закарпатцям слід готуватись до заморозків
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська