1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Великому Березному триває робота над стратегією розвитку райцентру

24.06.2019 11:47 Влада

У Великому Березному відбулося друге засідання робочої групи з розробки стратегії Великоберезнянської селищної ради.

У Великому Березному відбулося друге засідання робочої групи з розробки стратегії Великоберезнянської селищної ради.

На початку засідання Великоберезнгянський селищний голова Богдан Кирлик звернувся до учасників робочої групи та відзначив, що стратегія розвитку Великоберезнянської громади – це сценарій розвитку громади, що формується на баченні громади, передбачає активну участь мешканців у процесах соціально-економічного розвитку.

Директор Закарпатського ЦРМС Іван Дем’янчук відзначив, що прагнення селищної ради розробити стратегі. Розвитку, адже це означає, що тут розуміють, наскільки стратегічне планування – важливий інструмент розвитку громади. Директор запевнив, що ЦРМС готовий надати посильну допомогу в процесі розробки .

Радник з питань регіонального розвитку Закарпатського ЦРМС Микола Сюсько продемонстрував результати опитування мешканців громади та представників бізнесу, яке проводилося протягом квітня-травня 2019 року, представив соціально-економічний аналіз громади, який розроблявся на основі даних за останні 5-6 років. Дослідження показало, що хоч у громаді є певні проблемні питання, проте, також є багатий потенціал до подальшого розвитку, що може стати основою майбутньої стратегії.

Консультант Закарпатського РВ АМУ Олег Лукша спільно із учасниками групи аналізував фактори, що мають суттєвий позитивний та негативний вплив на громаду.

Загалом, на заході було обговорено сценарій розвитку Великоберезнянської громади, визначено стратегічне бачення громади, розроблено подальші кроки зі стратегічного планування, повідомили у Закарпатському Центрі розвитку місцевого самоврядування.

Нагадаємо, Закарпаття працює над стратегічним планом розвитку

Читайте на ГК:Як вчились "при чехах": опубліковано табель школяра з Великоберезнянщини 1920-х років
Читайте на ГК:На околиці Великого Березного виявили двох іноземців-нелегалів
Читайте на ГК:На Великий Березний насувається буря: кадри різкої зміни погоди ширяться мережею (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська