1. Новини Закарпаття
  2. >

В ЦВК помилилися: у реєстрації відмовили двійнику Івана Балоги, а присудили "скасування" політику

22.06.2019 21:38 Влада ВАЖЛИВО

Раніше ніде не повідомлялося про двійника Балоги.

Раніше ніде не повідомлялося про двійника Балоги.

 Сайт міста Ужгород спростовує інформацію про те, що Івану Балозі, члену політичної партії "Єдиний центр" скасовано реєстрацію у кандидати у ВР.

Далі йде роз'яснення:

Сьогодні видання 0312 повідомило про скасування реєстрації кандидата до Верховної ради Івана Балоги, який зареєструвався кандидатом по ОВО № 70 з центром у Сваляві.

Так на сторінці округу на сайті ЦВК вказано, що за постановою від 21 червня 2019 року № 1133 скасовано реєстрацію через невідповідність документів.

Проте, згодом за уточненням встановлено, що реєстрацію скасовано двійнику Івана Балоги, висунутого в порядку самовисування в одномандатному виборчому окрузі № 70 на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року.

Цікавий факт, що у ЗМІ ніде не звучало про двійника Балоги. Проте на одному із сайтів, який оприлюднив інфо сьогодні вказано, що "в останні дні реєстрації документи в ЦВК направив Іван Іванович Балога. Він планував іти самовисуванцем у 70 окрузі Закарпатської області. Однак в автобіографії потенційний кандидат не вказав відомостей щодо свого громадянства із зазначенням часу проживання на території України, громадської роботи (у тому числі на виборних посадах), партійності, наявності чи відсутності судимості. Тому ЦВК відмовила в реєстрації." 

До того ж, у постанові, яку присудили висуванцю від політичної партії вказано, що справді Іван Іванович Балога (двійник - ред.) подав заяву для реєстрації 18 червня. Сама постанова йде про відмову у реєстрації.

А на сторінці ЦВК у Івани Балоги інформація розміщена в колонці про скасування реєстрації.

Чи механічна це помилка працівників ЦВК наразі невідомо. Інформація й надалі "висить" у кандидата у ВР Івана Балоги.

Нагадаємо, раніше повідомляося, що ЦВК зареєструвала кандидатом у депутати по 73-му округу ще одного Василя Брензовича.

Читайте на ГК:Район № 5 на Закарпатті. Вторгнення зовні?
Читайте на ГК:Закарпатцям знову обіцяють погіршення погодних умов
Читайте на ГК:Відомо, які трави потрібно святити на Святу Трійцю-2020 (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська