1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпатті запрацювала брудна виборча технологія: сьогодні ЦВК зареєструвала кандидатом у депутати по 73-му округу ще одного Василя Брензовича

19.06.2019 18:04 Кримінал Ексклюзив Голос Карпат

Нещодавно на президентських виборах ми вже проходили двох Тимошенко.

Нещодавно на президентських виборах ми вже проходили двох Тимошенко.

Не біда, що "двійник" — мешканець с.Люта Великоберезнянського району і його на Берегівщині та Виноградівщині ніхто не знає, він тимчасово не працює (Цікаво, а звідкіля ж тоді гроші на реєєстрацію?), головне, аби його прізвище, ім’я та по-батькові повністю співпадали з реальним претендентом на мандат парламентарія, нинішнього народного депутата України, голови КМКС Василя Івановича Брензовича.

Великоберезнянський Брензович 1977 року народження, має загальну середню освіту, не має жодної фахової освіти, безробітний. Цікаво, чи саме такі народні обранці потрібні новій Верховній Раді?Ми вже проходили нещодавно на президентських виборах двох Тимошенко, на попередніх теж було чимало “двійників” і от певна політична сила, якій дуже не хочеться, аби до ВР пройшов голова КМКС, “знайшла” йому конкурента в особі мешканця села Люта. Подібне не мислиме в жодній цивілізованій країні. Шкода, що нам до них іще далеко.

Нагадаємо, як Україні подолати синдром 205 округу

Читайте на ГК:"Пливе кача по Тисині": неймовірне виконання від Мирослави Копинець (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Новини Закарпаття, Виноградівщини, Рахівщини та Ужгорода 23 лютого 2020 року
Читайте на ГК:В мисливських угіддях Закарпатської області триває облік чисельності диких тварин
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська