1. Новини Закарпаття
  2. >

Змінили місце голосування на Закарпатті вже майже 150 громадян

18.06.2019 19:34 Влада

Всього 148 закарпатських виборців станом на 18 червня змінили своє місце голосування.Такі дані оприлюднено в Державному реєстрі виборців. З них – 37 ВПО (3 з АРК, 27 з Донеччини та 7 з Луганщини).

Всього 148 закарпатських виборців станом на 18 червня змінили своє місце голосування.Такі дані оприлюднено в Державному реєстрі виборців. З них – 37 ВПО (3 з АРК, 27 з Донеччини та 7 з Луганщини).

За словами Анжели Бабкіної, радниці з питань ВПО в Закарпатській області, це набагато менша кількість, аніж на виборах президента (перший і другий тур), повідомив Заголовок.

«Ще є час до 15 липня, але ближче до дедлайнуможуть бути черги, краще зробити все заздалегідь. Для цього треба звернутися у Реєстр виборців за місцем проживання з паспортом. До речі, якщо раніше тільки ВПО могли надавати паспорт без будь-яких інших документів для зміни реєстрації, то зараз це можуть зробити усі виборці. Адже до цього часу звичайно громадяни (не ВПО) мали надати ще документи, які підтверджують якимось чином зміну місця: чи документи по нерухомості, чи веденні підприємницької діяльності, чи довідку з роботи. Тепер потрібен тільки паспорт і заява усталеного зразка з вказанням вмотивованої причини зміни місця голосування»,- каже Анжела Бабкіна.

Заяву про тимчасову зміну місця голосування необхідно подати не пізніше ніж за п’ять днів до дня голосування на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року, тобто до 15 липня 2019 року включно.Обов’язково треба перевірити своє прізвище у списках виборців. Якщо у день голосування виборцю виповнюється 18 років то за 10 днів до Дня народження необхідно звернутися в місцевий Реєстр виборцівіз заявою про внесення даних.

Що також важливо, каже Анжела Бабкіна, переселенці на позачергових виборах до ВР отримають тільки один бюлетень (всі інші виборці –два (партійні списки та кандидати-мажоритарники).

«Оскільки не прийнято зміни до Виборчого кодексу і не прийнято законопроект № 6240, де б надавалась можливість переселенцям голосувати за мажоритарників. Тому вони обиратимуть депутатів тільки за партійними списками,- додає Анжела Бабкіна.

Читайте на ГК:Першою в 2021р в Ужгороді народилася дівчинка (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Коронавірус на Закарпатті: за минулу добу померла одна людина і 131 новий хворий
Читайте на ГК:На Закарпатті заборгованість із виплати зарплати за місяць зросла майже на 40%
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...