1. Новини Закарпаття
  2. >

Як обирали прес-секретаря Зеленського

18.06.2019 09:17 Влада Голос Карпат

Юлію Мендель вибрали на цю відповідальну посаду майже з 4 тисяч претендентів, які відгукнулись на запропонований Президентом конкурс.

Юлію Мендель вибрали на цю відповідальну посаду майже з 4 тисяч претендентів, які відгукнулись на запропонований Президентом конкурс.

Заявки надходили як від професійних журналістів, так і пересічних громадян, які вважали, що зможуть виконувати функції прес-секретаря Глави держави.

Зеленський поставив перед претендентами три вимоги: вільно володіти хоча б трьома мовами – українською, російською та англійською, мати досвід журналістської або подібної до неї діяльності та бути готовими за необхідності працювати 24 години на добу.

Відбір проходив у кілька етапів. Після ознайомлення з надісланими резюме, залишилось 100 кандидатів. Їм потрібно було виконати кілька креативних завдань, скажімо написати відеозвернення на задану тему тощо.

На заключному етапі залишилось 10 претендентів, з якими особисто розмовляли члени команди Президента і сам Зеленський.

Таким чином перевагу віддали Юліїї Мендель. Щомісячно вона отримуватиме близько 17 тисяч гривень,- повідомляє угорський портал KarpatHir.

Нагадаємо, Дві перші леді зачарували Францію та Україну

Читайте на ГК:В Україні може з'явитися безумовний базовий дохід. Як він може вплинути на життя українців?, - НВ
Читайте на ГК:Дитячі табори цього літа відкривати не можна - Ляшко
Читайте на ГК:Українцям дозволять голосувати онлайн на виборах восени
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська