1. Новини Закарпаття
  2. >

Дві перші леді зачарували Францію та Україну (ФОТО)

17.06.2019 18:57 Влада ВАЖЛИВО

Олена Зеленська та Бріжит Макрон тепер подруги.

Олена Зеленська та Бріжит Макрон тепер подруги.

Президент України Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою 17 червня прибули в Париж (Франція) з одноденним офіційним візитом. Відповідно до програми, глава української держави відвідає найбільший в світі кампус стартапів «Станція Ф» (Station F), зустрінеться в Єлисейському палаці з президентом Франції Еммануелем Макрона, а ввечері відвідає Сенат Франції.

Тим часом Олена Зеленська вже зустрілася з дружиною Президента Франції Бріжит Макрон в Єлисейському палаці. Перші леді України і Франції знайшли багато тем для спілкування, повідомляє прес-служба АПУ, інформує hyser.com.ua.

Бріжит Макрон дала багато цінних порад для Олени, а також розповіла про завдання та ініціативах, які вона курирує.

Дружина Президента Франції розповіла, що основна її увага зосереджена на освіті та охороні здоров'я, а також питання, пов'язані з дітьми і підлітками. Крім того Бріжит поділилася досвідом ефективне організації різних проектів, що проходять під патронатом першої леді.

У свою чергу Олена Зеленська розповіла про власні задуми щодо майбутніх проектів, над якими вона планує працювати в Україні, і запросила Бріжит Макрон відвідати нашу країну.Нагадаємо, з початку президентства Еммануеля Макрона у Франції був офіціалізірован статус першої леді і в 2017 році представлена ​​«Хартія прозорості статусу подружжя Глави держави», в якій визначено роль, завдання і засоби їх виконання дружиною Президента Франції.

Так, сьогодні перша леді Франції займається комунікацією з громадянським суспільством в сфері освіти, зокрема інклюзивної, охорони здоров'я, захисту прав людей з особливими потребами, культури і культурної спадщини, охорони дитинства, боротьби зі шкільним Буллінг, гендерної рівності, прав жінок, захисту навколишнього середовища.

Бріжит Макрон активно комунікує з паризьким інтелектуальним співтовариством і провідними діячами культури.

Нагадаємо, у Зеленського обіцяють зупинити вирубку лісів на Закарпатті

Читайте на ГК:"Роздяглася заради окулярів": відома телеведуча у 56 років знялася оголеною (ФОТО 18+)
Читайте на ГК:У Великобританії розпочали виготовляти вакцину проти коронавірусу
Читайте на ГК:У Казахстані блискавка вбила табун з 69 коней (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська