1. Новини Закарпаття
  2. >

Влада намагається здешевити вартість перепису населення

12.06.2019 17:22 Влада

На перепис населення необхідно близько чотирьох мільярдів гривень. В АП розглядають паперовий варіант, а не на планшетах.

На перепис населення необхідно близько чотирьох мільярдів гривень. В АП розглядають паперовий варіант, а не на планшетах.

Влада шукає оптимальний варіант, як здешевити і до кінця року провести перепис населення. За попередніми даними, на її проведення потрібно до 4 млрд гривень. Про це повідомив представник президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук в інтерв'ю РБК-Україна, опублікованому в середу, 12 червня. 

"Планувалося закупити планшети, потім їх передати в школи і т.д. Ми зараз шукаємо оптимальний варіант, як здешевити і до кінця цього року провести (перепис населення, - ред.). Замість планшетів ми пропонуємо провести перепис все ж в паперовому варіанті", - повідомив він. 

Також Стефанчук зазначив, що всі переписи проводяться в грудні, тому що саме в цьому місяці в країні знаходиться максимальна кількість людей. 

"Треба буде внести зміни до держбюджету, що буде дуже складно зробити. Це фундаментальна річ, від якої ми повинні відштовхуватися у всіх напрямках реформ. Зараз ми просто не знаємо, скільки в країні людей, їх соціальні статуси - є маса громадян, які оформили собі пільги за фейковими документами. Солдати, які втратили здоров'я в боях на Донбасі, не можуть оформити собі документи УБД, зате є маса "корочок" УБД у тих, хто пару днів десь посидів у прифронтовій зоні. у цьому всім перепис допоможе навести порядок", - повідомив представник президента.

Читайте на ГК:Брудний вогонь в цезієвому гаю. Чим небезпечні пожежі в Чорнобильській зоні, - Страна
Читайте на ГК:НБУ зміцнив гривню напередодні Великодня
Читайте на ГК:Шмигаль пообіцяв українцям працевлаштування на будівництві доріг
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська