1. Новини Закарпаття
  2. >

Названо дату виборів до Верховної Ради

21.05.2019 19:34 Влада

Президент офіційно розпустив парламент і призначив дострокові вибори на 21 липня. Також він попросив скликати Раду на позачергове засідання.

Президент Володимир Зеленський у вівторок, 21 травня, підписав указ про розпуск Верховної Ради і призначив вибори на 21 липня.

Про це йдеться в указі № 303/2019 на сайті глави держави.

 В указі йдеться, що президент, керуючись ч. 2 ст. 77, ч. 6 і 7 ст. 83, п. 1 ч. 2 ст. 90 Конституції України та відповідно до п. 7, 8 ч. 1 ст. 106 Конституції, постановив припинити повноваження Верховної Ради VIII скликання і призначити позачергові вибори до Верховної Ради на 21 липня 2019 року. 

Кабінету Міністрів доручено забезпечити фінансування виборів.

Указ набирає чинності з дня його публікації. У той же час, Зеленський закликав спікера парламенту Андрія Парубія скликати на 22 травня позачергові засідання Ради. 

"Прошу Голову Верховної Ради Андрія Парубія скликати завтра, 22 травня, позачергове засідання парламенту для внесення змін в закон про вибори народних депутатів", - написав Зеленський у Twitter. 

До порядку денного Зеленський просить включити питання, пов'язані зі внесенням змін до виборчого законодатества і законодавства про державні закупівлі.

Нагадаємо, Клімкін проінструктував Зеленського щодо "угорського" питання.

Читайте на ГК:"Зовсім не ті цифри": в Україні в 2020 році не буде обіцяного підвищення пенсій та соцвиплат
Читайте на ГК:В Україні продовжу зменшуватись кількість населення: кількість нижча за позначку в 42 млн
Читайте на ГК:У Києві затримали чоловіка, який хотів підірвати міст Метро
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка