1. Новини Закарпаття
  2. >

В Україні заборонили найпопулярніше знеболювальне

17.05.2019 23:15 Влада

Популярний препарат, який широко застосовувався у медичній практиці, заборонили в Україні та зобов'язали всі аптеки негайно його вилучити з продажу та знищити.

Популярний препарат, який широко застосовувався у медичній практиці, заборонили в Україні та зобов'язали всі аптеки негайно його вилучити з продажу та знищити.

Мова йде про знеболювальне “Німесил”.

Про це повідомили представники Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, - передає Перший кабельний. Згідно з новим указом препарат “Німесил” заборонено до реалізації на території України.

Під заборону потрапили гранули для оральної суспензії, 100 м/г2 в однодозовых пакетах серій 84857 і 83413. Як йдеться в документі, заборона встановлена через те, що препарат зроблений для лабораторій ГИДОТТІ С. п. А., Італія, а маркуваннях на них польською мовою.

Відповідно, препарат був проведений для реалізації на території Польщі, а не України.

Усі аптеки тепер повинні зняти з продажу цей препарат та знищити згідно з правилами.

“Німесил” – це нестероїдний протизапальний з розряду сульфонамідів. У медичній практиці “Німесил” застосовується як ефективний знеболювальний, протизапальний та жарознижувальний засіб широкого спектру дії. Його лікарі призначають при різних травмах, після операцій, добре справляється препарат з головним та зубним болем.

Нагадаємо, що закарпатці отримали життєво необхідні препарати із Угорщини.

Читайте на ГК:Держава закупить гречку у держрезерв
Читайте на ГК:Зеленський задекларував ще 13,5 млн доходів
Читайте на ГК:Леся Нікітюк у мереживній білизні показала підтягнутий прес (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська