1. Новини Закарпаття
  2. >

В Закарпатті відсутній реальний сепаратизм — Богдан Петренко

10.05.2019 14:23 Влада

А є лише підігрівання сепаратистських настроїв серед представників угорської нацменшини і використання цього фактору для впливу на Україну, переконаний заступник директора Українського ІДЕ.

Заяви праворадикальних угорських політиків щодо надання Закарпатській області статусу автономії, розраховані на внутрішній електорат і не загрожують територіальній цілісності України.

Про це в ексклюзивному коментарі UA.news розповів заступник директора Українського інституту досліджень екстремізму Богдан Петренко.

На думку експерта, у Закарпатській області існує проблема не реального сепаратизму, а підігрівання сепаратистських настроїв серед представників угорської нацменшини і використання цього фактору для впливу на Україну.

Прагнення радикальних політиків захищати співвітчизників на Закарпатті аналітик пов’язав із актуальною внутрішньополітичною ситуацією в Угорщині.

Богдан Петренко також переконаний, що вирішувати подібні провокаційні ситуації слід виключно політико-дипломатичним шляхом, не вдаючись до радикальних заходів.

Одним зі способів вирішення проблеми закарпатських угорців, експерт вважає створення умов для їхнього проживання і роботи в Україні після здобуття освіти в українських вишах.

Нагадаємо, що громаду закарпатських ромів хочуть бачити у владі

Читайте на ГК:На кордоні з Румунією контрабандистів залишили без великої партії цигарок
Читайте на ГК:Проект розвитку Українських Карпат буде готовий до вересня
Читайте на ГК:Вітаємо з днем народження (13 серпня для закарпатців і всього світу)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus