1. Новини Закарпаття
  2. >

Реформи Макрона не задовольнили "жовті жилети"

26.04.2019 16:19 Влада

Запропонований пакет реформ Макрона не задовольнив лідерів "жовтих жилетів". Активісти обіцяють продовжити акції протесту.

Запропонований пакет реформ Макрона не задовольнив лідерів

Лідери руху "жовтих жилетів" висловили розчарування пропозиціями реформ президента Франції Емманюеля Макрона і вважають, що основну їхню вимогу проігнорували. Про це повідомляє France info

"Він не дослухався до всього, про що ми говорили на вулицях протягом п'яти місяців. Він почав свою промову з того, що розповів про свої досягнення за два роки, які ми нібито не розуміємо. Але ми добре розуміємо, що він просто нездатний визнати свою провину", - сказав один з лідерів руху Максим Ніколь. 

Зокрема, "жовті жилети" обурені тим, що Макрон не прийняв їхню основну вимогу - проведення референдуму про громадянську ініціативу. Замість цього президент запропонував спростити умови для проведення референдуму, зменшивши до мільйона кількість підписів, необхідних для організації плебісциту, зараз для цього потрібно 4,5 млн підписів. 

Оскільки їхні вимоги не виконані, "жовті жилети" обіцяють продовжити акції протесту. 

"Він просто жбурнув декількома крихтами хліба, на кшталт реіндексації пенсій. Усе було відкинуто, усе примарне, немає нічого конкретного, тому в суботу ми покажемо йому, що ми також розуміємо суть речей, і 1 травня теж", - сказав один з лідерів "жовтих жилетів".

Нагадаємо, що несподіваний крок Макрона вразив французів.

Читайте на ГК:Блогерка рlus-size повторила "голе" фото Зої Кравітц (ФОТО 18+)
Читайте на ГК:"У бізнесі не вистачає персоналу": іноземні робітники знову можуть подавати заяви на робочі візи в Чехію
Читайте на ГК:Лев вдарив левицю по морді і потрапив на відео (ВІДЕО 18+)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська