1. Новини Закарпаття
  2. >

Результати виборів оголосять після свят

23.04.2019 14:51 Влада

Великодні свята і перевірка відсутності незавершених судових розглядів - основні причини, за якими оголошення результатів може відкластися.

Великодні свята і перевірка відсутності незавершених судових розглядів - основні причини, за якими оголошення результатів може відкластися.

Офіційні результати підрахунку протоколів голосування в другому турі виборів президента України будуть оголошені орієнтовно 30 квітня. Таку дату назвав заступник голови ЦВК Євген Радченко. Великодні свята і перевірка відсутності незавершених судових розглядів - основні причини, за якими оголошення результатів може відкластися. 

"Ви знаєте, не хочемо прогнозувати з оглядкою на два фактори. Перший фактор - це все-таки не Бог зна що, тому мовчимо, а другий фактор - це, звичайно, свята. І третій фактор - є ще один, який поки не відбувся, але ми мусимо дотриматися чистоти процедури", - сказав Радченко. 

"ЦВК після завершення процедури отримання протоколів і встановлення результатів обов'язково звернеться до органів судової влади для того, щоб переконатися, що ніде не має позовів, чи немає ніде незавершених судових справ, і тільки після того, як все буде чисто, всі процедури будуть завершені, ЦВК встановить результат, і, власне, тому ми і називаємо орієнтовну дату цього встановлення - 30-го числа", - заявив він.

Нагадаємо, як прокоментував очільник Закарпаття заяву про свою відставку.

Читайте на ГК:Долар різко злетів вгору, гривня здає позиції: НБУ здивував новим курсом
Читайте на ГК:В Україні розгортають лікарні другої хвилі через антирекорди COVID-19
Читайте на ГК:В Україні почали будувати автодороги зі шлаку
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська