1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Антон Громовий: Законом про мову вкотре намагаються роз’єднати суспільство

18.04.2019 12:09 Влада

Це крок, яким певні політичні сили намагаються просто підняти свої рейтинги. І нічого більше. На цьому наголошує лідер партії «Наш край» на Закарпатті Антон Громовий.

Це крок, яким певні політичні сили намагаються просто підняти свої рейтинги. І нічого більше. На цьому наголошує лідер партії «Наш край» на Закарпатті Антон Громовий.

«Єдина державна мова в Україні – українська. Цього ніхто не намагається заперечити. Як державна вона має всі шляхи для розвитку. Зокрема і підтримку. Не так давно вже були впровадженні квоти на телебаченні та радіо, які істотно покращили її позиції. Та це не значить, що ми повинні дискримінувати інші мови. На Закарпатті поруч живе понад 100 національностей. Всі мирно співіснують. Це наші громадяни і ми повинні поважати і захищати їхні права, незалежно від їхньої мови – угорської, румунської чи словацької.

Наразі в Україні є більш нагальні проблеми – економічні, соціальні, військові. Але певні політичні сили, вочевидь, знову хочуть відвернути наші погляди від них, політизуючи мовне питання. Тому, вважаю, що цей законопроект, принаймні у нинішній редакції, не є таким що об’єднує країну. А скоріше навпаки», - резюмував Антон Громовий.

У першому читанні законопроект «Про забезпечення функціонування української мови як державної» у Верховній Раді прийняли ще восени. Наразі його готують до другого читання.

Прес-служба Закарпатської обласної партійної організації ПП «Наш край»

Читайте на ГК:До уваги водіїв! В Ужгороді буде ускладнено рух транспорту на Капушанській (СХЕМА)
Читайте на ГК:На КПП «Тиса» утворилися черги з автомобілів: люди стоять у черзі по кілька годин без зручностей (ВІДЕО)
Читайте на ГК:На Закарпатті заступник мера одного з міст намагався задушити депутата, - ЗМІ (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська