1. Новини Закарпаття
  2. >

«Чорний піар» та зіпсовані білборди на Закарпатті: огляд політичної реклами напередодні другого туру (ФОТО)

16.04.2019 10:36 0 Влада
 

Станом на 15 квітня спостерігачі ОПОРИ зафіксували на вулицях Ужгорода та інших міст Закарпаття білборди кандидатів на пост Президента України Володимира Зеленського та Петра Порошенка, а також різного роду листівки, які містять ознаки чорного піару на адресу одного із кандидатів, повідомила Опора. Відзначимо, що кілька білбордів Петра Порошенка в Ужгороді були зіпсовані.

Наприклад, на вулицях Ужгорода розміщені білборди із написом «Кінець епохи бідності» та «Кінець епохи брехні», на вулицях Берегова із написом «Кінець епохи жадібності». На згаданих плакатах не вказане ім’я жодного із кандидатів, однак згідно з вихідними даними замовником продукції є кандидат на пост Президента - Зеленський В. О., наклад - 477 примірників, установа, що здійснила друк - ТОВ «АНТ-ВІЖН Прінт».

Також спостерігачі ОПОРИ зафіксували різні листівки, які розклеєні на вулицях Ужгорода та містять ознаки чорного піару на адресу кандидата Володимира Зеленського. До прикладу, листівку із фото Володимира Зеленського та Володимира Путіна і написом - «Зе президент. Договоримся по середине».

На листівці із написом «Зупини проросійський реванш!», у тексті якої йдеться, що кандидат Володимир Зеленський готовий поступатися інтересами України та капітулювати, не планує вступ України до ЄС та НАТО тощо, є вихідні дані. Згідно з ними, замовник - Логурьов К. В., тираж - 50 тисяч примірників, відповідальний за випуск Юрченко О. С., надруковано на особистому принтері Юрченка О. С.

Крім цього спостерігач ОПОРИ зафіксував кілька розклеєних листівок із текстом - «Томос на хліб не намажеш - він не для цього», «Зеленський незалежний кандидат - брехня», «Корупція в армії - маніпуляція». У всіх цих листівках є прояви так званого чорного піару на адресу Володимира Зеленського. 

Протягом кількох останніх днів на вулицях Ужгорода та у Тячівському районі з’явилися білборди кандидата Петра Порошенка із зображеним фото самого Порошенка та Президента Росії Володимира Путіна. Згідно із вихідними даними, які розміщені на плакатах, замовник - Порошенко П. О., установа, що здійснила друк - ТОВ «Торговий дім «Гранд Афіш», тираж - 4837 примірників. На плакатах окрім фото є напис - «21 квітня. Вирішальний вибір». Деякі із цих білбордів в Ужгороді - зіпсовані, невідомі розмістили на них нецензурні написи.

У коментарі комунікаційниці ОПОРИ довірена особа кандидата у Президенти Петра Порошенка по округу №68 Сергій Юричко зазначив, що про такі випадки чує вперше. «Наразі мені невідомі про зіпсовані білборди, однак якщо ми зафіксуємо такі випадки, то будемо на це якось реагувати», - розповів Сергій Юричко.

Також у Відділі комунікації поліції у Закарпатській області представниці ОПОРИ повідомили, що наразі заяв  приводу пошкоджених білбордів до них не надходило.

Нагадаємо, неподалік будинку Зеленського затримали людей з кулеметом ДШК та вибухівкою.

Читайте на ГК:Прогноз погоди на Закарпатті: Хмарно з проясненнями, дощі, грози, в окремих пунктах сильні зливи та град
Читайте на ГК:На Закарпатті коронавірусний антирекорд: 109 хворих за добу, один пацієнт помер
Читайте на ГК: Що відбулось на Закарпатті, Ужгородщині, Виноградівщині та Берегівщині 19 червня
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська