1. Новини Закарпаття
  2. >

Штаби Порошенка “обезголовлюють” дільничні виборчі комісії

11.04.2019 13:37 Влада ВАЖЛИВО Голос Карпат

Замість 6-8 членів вони пропонують до складу ДВК лише двох.

Замість 6-8 членів вони пропонують до складу ДВК лише двох.

Згідно з чинним законодавством, кожен претендент на посаду Президента України, що вийшли до другого туру, має право делегувати до дільничих виборчих комісій рівну кількість членів, в залежності від кількості виборців від 6 до 8 осіб. Законом також передбачено, аби у складі ДВК було не менше 9 членів. Якщо кандидати не запропонують таку кількість, тоді їх буде доукомплектовувати окружна виборча комісія за пропозицією її голови та членів ОВК.

У першому турі на Закарпатті за Порошенка віддали свої голоси 11,39 відсотків виборців, це – 13 місце серед 24 регіонів. До слова, у Володимира Зеленського цей показник становить 38,35 відсотків, що утричі більше, ніж у нинішнього Гаранта. Чинного Президента випередила і Юлія Тимошенко, в котрої 15,70 відсотка.

В окремих селах Берегівського району, скажімо, в Бадалові чи Свободі, за діючого Гаранта проголосували аж по два чоловіка. Берегівський міський штаб Петра Порошенка розпустили, об’єднавши його з районним, де змістили керівника й призначили іншого.

Нагадаємо, у Порошенка опублікували ролик, де фура збиває Зеленського

Читайте на ГК:Православні християни святкують Великдень
Читайте на ГК:У Великодню ніч на Закарпатті не зафіксовано жодних порушень карантину
Читайте на ГК:Вітаємо з днем народження (19 квітня для закарпатців і всього світу)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська