1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Любов Непоп: Недопуск в Україну румунського парламентаря не стосується українсько-угорських відносин

09.04.2019 22:09 Влада

Посол України Любов Непоп побувала в МЗС Угорщини.

Посол України Любов Непоп побувала в МЗС Угорщини.

Українська сторона не розглядає недопуск лідера партії "Демократичний союз угорців у Румунії" Хунора Келемена як такий, що стосується українсько-угорських відносин, тому що Келемен – громадянин Румунії, зазначили в посольстві України в Будапешті. У МЗС Угорщини побувала посол України Любов Непоп.

Посол України в Угорщині Любов Непоп під час візиту в міністерство закордонних справ Угорщини пояснила, що заборона на в'їзд в Україну для депутата парламенту Румунії, лідера партії "Демократичний союз угорців у Румунії" Хунора Келемена не пов'язана з відносинами Києва та Будапешта.

Про це у відповідь на запит повідомили в посольстві України в Будапешті, інформує Гордон.

"Було доведено, що, враховуючи, що йдеться про громадянина Румунії, українська сторона не розглядає зазначене питання як таке, що стосується українсько-угорських відносин", – підкреслили дипломати.

Нагадаємо, як наші прикордонники з чергами на Західному кордоні борються (ВІДЕО)

Читайте на ГК:Угорщина позбавила громадянства ще 8-х уродженців Закарпаття
Читайте на ГК:Перед КПП «Чоп-Захонь» з угорської сторони для заблокованих українських заробітчан розгорнули пункт обігріву (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Угорщина пояснила, як вирішуватимуться суперечки, які задовольнять як угорців Закарпаття, так і уряд України
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська