1. Новини Закарпаття
  2. >

ЦВК затвердила форму бюлетеня для президентських виборів

08.03.2019 13:04 Влада

Центральна виборча комісія України затвердила форму і текст виборчого бюлетеня для голосування на виборах президента України 31 березня 2019 року і форму бюлетеня для повторного голосування, яке буде проведено 21 квітня в разі потреби.

Центральна виборча комісія України затвердила форму і текст виборчого бюлетеня для голосування на виборах президента України 31 березня 2019 року і форму бюлетеня для повторного голосування, яке буде проведено 21 квітня в разі потреби.

Про це інформує прес-служба ЦВК.

Відповідне рішення комісія прийняла на засіданні 8 березня, яке відбулося після півночі.

Бюлетень буде містити прізвища 39 кандидатів на пост президента України і відомості про них.

Текст бюлетеня друкується лише з одного боку державною українською мовою на одному аркуші розміром 200х800 мм пісочного кольору.

На ньому міститься двоколірний водяний знак і захисні волокна з використанням захисних графічних антисканерних елементів, виконаних з застосуванням захисних флуоресцентних фарб і елемента, який втрачає забарвлення в результаті термічного впливу.

На бюлетені буде виконаний номер виборчої дільниці високим друком з застосуванням захисної фарби, яка проявляється на звороті бюлетеня.

Також ЦВК ухвалила, що виборчі бюлетені будуть виготовлятися для кожної звичайної і закордонної виборчої дільниці у кількості, що на 0,5% перевищує кількість виборців, які за своєю виборчою адресою відносяться до відповідної виборчої дільниці за даними Державного реєстру виборців станом на 7 березня 2019 року.

Можливе відхилення зазначеної кількості з урахуванням кратності розміщення бюлетенів в межах поліграфічного листа при їх виготовленні.

Для спецділянок бюлетені будуть виготовлятися в кількості, що на 0,5% перевищує орієнтовну кількість виборців, які будуть включені в список на ділянці, визначеній з урахуванням кількості ліжко-місць, спальних місць, чисельності особового складу відповідних військових частин.

Також враховується максимально можлива кількість членів комісій спецдільниць, які будуть включатися в списки виборців на таких дільницях (крім кількості членів комісій виборчих дільниць, утворених у військових частинах).

Крім того, ЦВК створила комісію з представників кандидатів у президенти України для здійснення контролю над виготовленням бюлетенів на державному підприємстві “Поліграфічний комбінат “Україна”, дотриманням вимог щодо знищення друкарських форм, технічних відходів, поліграфічного браку, погашення невикористаних бюлетенів.

До її складу увійшли представники від 14 кандидатів: Володимира Зеленського, Петра Порошенка, Юлії Тимошенко, Анатолія Гриценка, Олега Ляшка, Олександра Вілкула, Сергія Тарути, Олександра Шевченка, Руслана Кошулинського, Валентина Наливайченка, Віталія Скоцика, Романа Безсмертного, Юрія Дерев’янка, Сергія Носенка.

Нагадаємо, що ЦВК знову збільшила кошторис президентських виборів.

Читайте на ГК:Українцям дозволять голосувати онлайн на виборах восени
Читайте на ГК:Тікаючи, браконьєр здійснив наїзд на прикордонника
Читайте на ГК:На українських АЗС стрімко зростають ціни на автогаз
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська